Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözlem kullansaydı ?
Zayıf olduklarına nasıl karar verdin ?
Law, Bigmom'ın derisini aşan tek karakter değil mi ben mi yanlış biliyorum ?

Bu bölüm Oda'nın yazdıklarını ciddiye alalım diyorsun yani anladığım kadarıyla bundan öncekileri almayalım ?

O zaman sana teklifim bu bölümü cidiye almayalım diğerlerini ciddiye alalım ne diyorsun bu teklife ?

Okuyayım ?

Luffy, Red Hawk yapıyor Zoro ile arasını çok açtı tüm tayfaya tek atar.
Luffy, Nuh'a yaptığı saldırıyı tüm tayfaya yapsa hepsine tek atar.
Luffy, G4 yapabiliyor tek atar
Luffy, gözlem yapıyor tek atar

Sonra geldi tek yedi ?
Law'ın enjeksiyon saldırısı Dof'ı eğlendirirken,Luffy'nin g4 ataklarının Dof'u ada turuna çıkardığından karar verdim zor olmadı pek .d 10 km yukarıdan atlayıp intihar edemeyen,hasar görmeyen adam fiziksel ezilmelerden dolayı çığlık falan atmaya başladı.Gözlem kullansaydı ne demek yahu.Bir önceki arc Kata'ya karşı dövüşebilmesinin sebebi gözlem kasmasıydı zaten.Gözlemiyle sağ kol olan adam kullanmayınca ne edecek .d Adil kıyaslama değil derken bundan bahsediyorum.Law'ın elektro şoku bangır bangır bağırttı yahu Linlin'i.

Şu anda da güçlü.
Şu bölümdeki Ashura, Kaido eşleşmesini görüp Zoro'nun daha güçlü dönmediğini iddia eden arkadaşlara söylüyorum. Sizin kurduğunuz mantık bu bölümden sonra bile Zoro > Luffy diyen kişinin kurduğu mantıktan daha absürt :ehe:

O yüzden Zoro'nun daha güçlü döndüğünü göremeyen biri gelip bana Luffy nasıl fark koydu falan demesin komik oluyor xD

@Charlotte Katakuri kullansaydı kardeşim diyorum ben de sana xD

King/queen alan sanji= yonkou çizik atan zoro. ödüllerde arc sonu esit zaten ya da klasik sanji bi tik önde falan filan. ikisinin de amiral alma olayi da vardi zaten. Oda da bekliyordu iste hamle yapayim diye.

Ayrica suit efsane çikar savunma saldiri çünkü komedi görulüyor ama zayif aninda king yaralama birak çizemedi bile falan filan derken herkes mutlu.

Seneryo böyle olursa ama amma gülerim :hhh:
Zoro'culari acaba problemli günler mi bekliyor?Malum en

Hasar verdi dediğiniz yerde Zoro istemsiz kral haki kullanıyor, Enma'ya efekt basılıyor.:D Bu savaş içinde geliştiği, Enma'nın önemi felan hep ortada. Ashura tekniği yaparken bile Enma'ya efekt basılıyor.

Ayrıca yedikleri darbeleri kıyasladım. Zoro adam akıllı Kaido ile karşı karşıya Ashura sahnesinde kaldı, o da nihai saldırısıydı. Adam bunu başaramazsam öleceğim diyor. Öyle bir niyetle çıkıyor. Saldırıyı yapıyor. İz bırakacak ama Kaido aferin güzel yaptın yarası kalacak diyor.

Luffy kalkıyor ayağa öncesinde bir sürü şey yaşamış, balyozu base hali ile durduruyor. Düz yumruk vuruyor 20 metre uçuruyor iki büklüm olup yere uzanıyor.

Çizik attı yarası kalacak diye hasar daha iyi bıraktı diyonuz.:D

Hiçbir ayrıntı göz önüne almadan bu kadar düz yorumlanmaz.:D Luffy'e sıra gelince ayrıntı uzmanı olan arkadaşlar şimdi yüzeysel yorum yapıyor.:D
Sabah sabah fışkırıyor gene maşallah. Zoronun tüm kemikleri kırık. Asura ile bir sürü balyozu blokluyor. Üstüne asura çakıp çizik atmıyor. Bildiğin yarıp geçiyor. Yara bırakıyor. Kaido diz çöküyor. Ve bunu Zoro kalan tüm enerjisi ile yapıyor. O tüm kemikleri kırım zoro nasıl balyozları blokladı? Enma dayanıklılık mı verdi? Sana kalsa g4ü de bloklayamazdı. Ama görğyoruzu ki bloklayabilirmiş.

Şu bölümdeki Ashura, Kaido eşleşmesini görüp Zoro'nun daha güçlü dönmediğini iddia eden arkadaşlara söylüyorum. Sizin kurduğunuz mantık bu bölümden sonra bile Zoro > Luffy diyen kişinin kurduğu mantıktan daha absürt :ehe:

O yüzden Zoro'nun daha güçlü döndüğünü göremeyen biri gelip bana Luffy nasıl fark koydu falan demesin komik oluyor xD

@Charlotte Katakuri kullansaydı kardeşim diyorum ben de sana xD
Anladım hocam xd

Sabah sabah fışkırıyor gene maşallah. Zoronun tüm kemikleri kırık. Asura ile bir sürü balyozu blokluyor. Üstüne asura çakıp çizik atmıyor. Bildiğin yarıp geçiyor. Yara bırakıyor. Kaido diz çöküyor. Ve bunu Zoro kalan tüm enerjisi ile yapıyor. O tüm kemikleri kırım zoro nasıl balyozları blokladı? Enma dayanıklılık mı verdi? Sana kalsa g4ü de bloklayamazdı. Ama görğyoruzu ki bloklayabilirmiş.
G4 bloklanmaz, g4 tüm tayfaya tek atar az mantıkla takip edin şu seriyi xD

Kınların Kaido'ya yaptıklarından ve 5 novanın 2 yonkoya yaptıklarından sonra hala Sanji hakkında şöyle tek yer böyle ölür demek garip ve Sanji'yi kompleks yapmak bence.
Hayır, bakıyorsun aynı arcta Luffy Kaido'dan tek yemiş, Killer Zoro'dan. :D Luffy gelişti hadi, Killer ne yaptı? Kaldı ki Sanji de dövüş içinde güçlenebilir, Ray özellikle zorlu savaşlara gönderme yapıyor bunun için. Kınlara hiç girmiyorum. Sanji'ye gelince niyeyse birden mantığa tapar hale gelenler var. Değişik bir şey. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık