Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve zoro övülürken diğer novaların eziklendiğini görüyorum. Arkadaşlar luffy bu hale gelene kadar serinin üst düzey haki kullanıcısı 2 insandan ayrı ayrı eğitim aldı. Zoro 1 kere serideki en iyi kılıç kullanıcısından eğitim aldı, bir de gördüğümüz en üst düzey samuraylardan birinin içerisinde hakisini de bulunduran oldukça nadir özelliklere sahip kılıcını aldı. Kid, law, Killer eziklemeyin hiç. Mangaka torpili olmasaydı luffy ve zoronun olması gereken seviye o idi. Eğer ki bu dezavantajlara rağmen luffy kadar, zoro kadar iş yaparlarsa arc bittiğinde derim ki bunlar bizimkilerden daha potansiyelliymiş.

Daha geçen bölüm bile Luffy, Kaido'nun saldırılarını karşılayamadı ve 15 saniyede bir yenilgi daha aldı. Bu bölüm Zoro, Ashura ile hem saldırıları karşılıyor hem kalıcı iz bırakıyor ama Lütfücülere baksak 2 yıllık aradan sonra Luffy daha güçlü dönmüş :oleyo2: Yav he he :artiz:

Zoro, hasarlıydı vesaireye hiç girmiyorum xD
Zoro Yediği Darbeler

1- Yıldırım
2- Kombine Saldırı ( 2-3 Saniye Fakat saldırıyı tam yemedi Law önünden aldı)

Sonra çok kötü duruma düştü. Darbe yiyecekken Law önünden aldı.

Ashura ile her şeyini katarak nihai saldırısını yaptı. Ve yere düştü tüm enerjisi bitti. Yerde 2-80 yatıyordu.

3- Thunder Bagua yedi.

Zaten yerdeydi ama gözler iyice beyaza döndü.

Luffy Yediği Darbeler

1- Thunder Bagua (Kafasına lakin tam oturmadı)
2-Yıldırım (Pek etki ettiği söylenemez.)
3- Kaido'nun ateşi içinde kaldı. ( Haki ile korunduğu çok bariz.)

Tüm enerjisini katarak Kong Gatling felan saldırıları yaptı. Bir kaç saldırı daha. Enerjisi bitti yere düştü. Big Mom ve Kaido hasar verecekken Zoro araya girdi.
10 dakika muhabbetinden sonra yine çatı.

4- 2 kere Balyoz darbesi. (Çok bariz Kaido vurduğu sıra diğerlerini nasıl öteye uçurduysa onlar gibi geri uçurulmuş.)
5- 1 tane daha Balyoz Darbesi (Elleri zonkladı.)
6- Ragnarok (Doğrudan yedi.)

Şimdi bunca şey olmuş. Öncesinde enerjisi bitmiş tıpkı Zoro'nun Ashura ile enerjisi bitmesi gibi. Ondan sonra hiç g4'e girmeden karşı koymaya çalışıp Ragnarok yiyor.

Sonra kalkıp son bölümde gördüklerimizi yapıyor.

Not: Hiç yorum yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık