Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işte tam olarak bunun gibi şeylerden bahsediyorum ben de. bir şeyleri oldu bittiye getiriyor, kendi de farkında kurgusal hatalarının. :d
en sevdiğim karakterin bu kadar işlevsel olarak rol oynamasına bile tepki veremiyorum... bitir artık oda
Oda bitmez. Okuyucu abartıyordur.

Zoro'nun Kral Haki açıp açmadığını yayınlanınca anlayacağız. Umarım açmıştır. Sağ kolda olmayacak da kimde olacak.

Zoro kral haki mi açmış? Açtıysa güzel ama aksi durumda sevinecek bir şey yok, anlaşılan düşecek çünkü. Dinlen gel durumu da hoş değil. Luffy'nin yaptığı yetmiyor gibi diğerleri de aynı şeyi yapmasın. Boks maçı mı la bu mola veriyorlar?

Kaido'nun asıl şaşırdığı ve sadece en güçlülerin yapabilr dediği şey: Luffy'nin bir saldırısına Kral Haki eklemesi çıkacak. Zoro'yla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Kral hakinin olayı açıklanacak sonunda. Kral haki karşısındakinin hakisini emiyor şeklinde tahminim vardı, bakalım çıkacak mı?

Sona Luffy kalacak. Ardından yine bir Gatz dönemi olacak. O sırada Zoro ve diğer novalar en azından oyalayacak kadar mecal kazanmış olacaklar. Ardından Zoro oden kesiği atacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık