Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bu saatten sonra 1vs1 atsa ne olacak. Kaido her yerinden deşilmiş durumda. Mutlaka sonradan bunların etkisi ortaya çıkacak. Zoronun verdiği yara da açılacak.

Bölümün ve belki de one piece'nin en güzel repliklerinden birisi de kaidodan geldi: Keşke böyle olmasaydı...
Hacı olmuyor zorlama .d Şuan sende çok iyi biliyorsun ki Luffy teke tekte yendiği zaman direkt yonkou seviyesi olacak. Verdikleri hasar Kaido gibi birisi için azdı.

Hacı olmuyor zorlama .d Şuan sende çok iyi biliyorsun ki Luffy teke tekte yendiği zaman direkt yonkou seviyesi olacak. Verdikleri hasar Kaido gibi birisi için azdı.
Yoo alakası yok. Luffy zaten daha geçen bölümde tekrar yenildi. Kaido istese orada öldürürdü. Bir yonkou başka yonkouya öyle tek atamaz. Luffy yense bile yonkou etmeyecek. Çünkü daha amiraller var. Luffy ve Zoro wano sonu en zayıf amiral seviyelerinde olurlar bence. En zayıf amiral de bu haldeki kaidoyu alsın artık. Adam kaç kişiyle dövüştü. Muhtemelen gene dövüşe başka şeyler de karışacak.

Yoo alakası yok. Luffy zaten daha geçen bölümde tekrar yenildi. Kaido istese orada öldürürdü. Bir yonkou başka yonkouya öyle tek atamaz. Luffy yense bile yonkou etmeyecek. Çünkü daha amiraller var. Luffy ve Zoro wano sonu en zayıf amiral seviyelerinde olurlar bence. En zayıf amiral de bu haldeki kaidoyu alsın artık. Adam kaç kişiyle dövüştü. Muhtemelen gene dövüşe başka şeyler de karışacak.
Luffy Lucciyle dövüşünde ki gibi bu adam benim tarzında konuştu. Elbet yardım alabilir ama alacağı yardım bu saatten sonra çok olmaz. Kaido gibi bir hayvana diğerlerinin verdiği o yaralar hiçbir şey yalnız. Çok erken dövüş dışı kaldılar. Bir iki yarayla Kaido korkunç bir güç kaybı yaşamaz.

Eustass Kid, Trafalgar Law ve Killer üçlemesi dövüş içerisinde deli gibi güç artışı yaşayıp, Big Meme'yi Tarihin tozlu sayfalarına gönderecek, Yazın bir kenara.
Kid haki cahili yav .d Gökyüzüne falan şaşırıyor adam. Ekstra bir güç gelebilir oraya. En çok @Montana için şov yapmasını istiyorum ama. Umarım dediğin gibi olur :D

İş yapsın artık.Linlin'den değil Kata'dan kaçmıştır zeki çocuk bu kızıl .d
Bu arada Komutanlar arasında yara taşıyan tek kişi Cracker değil mi ? Kid'in yaraladığı kişi olma ihtimali en kuvvetli kişi bence o
Kid haki cahili yav .d Gökyüzüne falan şaşırıyor adam. Ekstra bir güç gelebilir oraya. En çok @Montana için şov yapmasını istiyorum ama. Umarım dediğin gibi olur :D
Linlin'in de aklı kıt. Uyumlu olur bu ikili. Bana güvenin Birgün, Eustass Kaptan Kidd, diye sarsılacak forum.

Bu arada Komutanlar arasında yara taşıyan tek kişi Cracker değil mi ? Kid'in yaraladığı kişi olma ihtimali en kuvvetli kişi bence o
Kid'in yaraladığı kişi Cracker olsa, Cracker gerçek halimi gören az sayıda kişi var derken Kid'i de söylemez miydi ki.Karşılaştığı adam da bir nova sonuçta.Sırf Luffy'yi kışkırtmak için Germa'dan dem vuran adam,Kid'den de bahsederdi gibi geliyor bana.Yara izi olarak diyorsan Kata'da da var yara izi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık