Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Luffy'nin Kaido'ya her etki edişinde bir şekilde Kaido'nun etkilendiğini bize ve ona hatırlatıp sen yavaş yavaş düşeceksin şeklinde takılması çok güzel değil mi ya. İki bölüm önce de diğerleri ''Ataklarımız işlemiyor'' derken o ısrarla devam ediyordu, geçen bölümde Kaido ataklardan sıyrılmaya çalıştı Luffy aynı düşünceyle devam etti, bu bölümde kral hakili atak kullandı ve aynı inançla saldırmaya devam ediyor. Bu olaylara bayıldım.

Zoro da kral haki var mı yok mu spoilerde hiç bir şey anlamadım.
Zoro Ashura açıyor, Kaido kral haki mi? gibi bir tepki veriyor yazılana göre. Aşağı katta da Zoroda kral haki var sanmislardi. Aynı olay da olabilir. Susanoo gibi form çıkarınca hakiye yormustur Kaido belki.

• Like
Tepkiler: Tyr
Yalnız Luffy'nin Kaido'ya her etki edişinde bir şekilde Kaido'nun etkilendiğini bize ve ona hatırlatıp sen yavaş yavaş düşeceksin şeklinde takılması çok güzel değil mi ya. İki bölüm önce de diğerleri ''Ataklarımız işlemiyor'' derken o ısrarla devam ediyordu, geçen bölümde Kaido ataklardan sıyrılmaya çalıştı Luffy aynı düşünceyle devam etti, bu bölümde kral hakili atak kullandı ve aynı inançla saldırmaya devam ediyor. Bu olaylara bayıldım.
Yonko oldu artık adam ya bu net bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık