Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy reyleigh den haki eğitimi aldı üstüne çiçek reisten üst düzey haki egitimi aldı yani bu adamın bişeyleri çözmesi ve uygulama bırakında bu kadar basit olsun.. kata ile dövüşünde de sürekli reyleigh nin ögretileri aklına gelmişti ki son bölümde de çiçek reisin sözlerini hatırlıyo burda çokta yaptık oldu gibi bi durum yok adam en iyilerden eğitim aldı sonuçta bu adam üst düzey silanlanma ve gözlem hakkisini kulllanabiliyor
2 yıl eğitimi aldığı hakiyi tek vs de 30 yılını veren adamıda geçmesin bi zahmet ben yaptım oldu işte bak.

Yanlış hatırlamıyorsam Rayleigh Luffy'e haki eğitim verirken Fatihin Hakisinin sadece kişinin kendi iradesinden kaynaklandığını ve eğitilemez olduğunu söylüyordu. Burada anladığım şey her Fatihin Hakisine sahip olan aynı güçte olmayacağı. Luffy'nin iradesi eğer Kaido'dan başlangıçtan beri güçlüyse, Luffy sadece bu gücü açığa çıkardığında bile Kaido'nun Fatihin Hakisinden daha güçlü saldırılar yapabilir. Ben ODA'nın sözlerinden bunu anlıyorum. Luffy'nin silahlanma hakisi elbette Kaido'nun tırnağı etmez seviyede, ama Fatihin Hakisi Kaidodan güçlü olabilir bu da Kaido'ya böylesine hasar vermesini açıklar.

Elbette Kaido bunun da üstesinden gelir önümüzdeki bölüm sadece Fatihin Hakisini değil, diğer Silahlanma Hakisini de birleştirip daha üst seviye ataklar yapabilir. Luffy hem D. hem de baş karakter olduğu için elbette iradesi diğerlerinin üzerinde olacaktır muhtemelen. Sadece bu iradeyi güçlü düşmanla karşılaştığında ortaya çıkarması gerekir.

Özetle tahminimce Luffy, Fatihin Hakisi saldırısını öğrendikçe güçlenmiyor, varolan gücünü açığa çıkarıyor. Rayleigh bunun eğitilemez/geliştirilemez bir güç olduğuna dair şeyler söylemişti çünkü.

Tabi yanlış biliyor da olabilirim.

20 sene önceki kaido diceksiniz belki ama o zaman olsa bile
Wb nin 2. Tümen konutanına öyle yada böyle tek atmış bir adam(yani mücadele oldu illaki hile hurdayla da olsa bir darbede oden yenildi) . Üstüne 20 yıldır daha kendini geliştiren kaido dan ve yanında bm den sağlam saldırılar ve illaki darbeler yemelerine rağmen (ki off panelde darbede yemiştlerdir illaki ) zoro da law da kid killer da baya iyi iş çıkardı aslında. Tek sıkıntı luffy yi onların çok önünde göstermesi oldu. Adam 20 senedir bir kol bacak uzatıyordu 1 senede haki master oldu her haki türünde hemde. Zamana yayabilseydi sırıtmazdı güzel olurdu .
zamanımı kaldı be reis, gerçekten yaşlandım ben biliyor musun..? luffy i bu seviyede görünce kendi çocuğum büyümüşte top oynuyor gibi geliyor.. az değil reis yıllarımı tüketti bu ODA Bey.. artık şu luffy bırakında bukadar güçlü olsun.. adam artık son ARC lara giriyor.. bunları ögrenmeden güçlenmeden, IM Sama , Grosei ,Güçlü Denizci Amiralleri , diger yonkou shanks kardeşimiz gibigibi güçlülerle nasıl başa çıkacak bu herif.. daha zamanı yani, hem luffy sanki roger ın denize açıldığı ray-san la buluştuğu yaşta gibi de degil gibi de... durun hele..

zamanımı kaldı be reis, gerçekten yaşlandım ben biliyor musun..? luffy i bu seviyede görünce kendi çocuğum büyümüşte top oynuyor gibi geliyor.. az değil reis yıllarımı tüketti bu ODA Bey.. artık şu luffy bırakında bukadar güçlü olsun.. adam artık son ARC lara giriyor.. bunları ögrenmeden güçlenmeden, IM Sama , Grosei ,Güçlü Denizci Amiralleri , diger yonkou shanks kardeşimiz gibigibi güçlülerle nasıl başa çıkacak bu herif.. daha zamanı yani, hem luffy sanki roger ın denize açıldığı ray-san la buluştuğu yaşta gibi de degil gibi de... durun hele..
AYnı şeyi diyorum işte bende. Şimdiye kadar zamana yayıp güçlendirseydi hani ilk hakiyi ilk logia karşısında duyup 2. Logia savaşında silahlanma haki öğrenmiş olsaydı skypiadan sonrada gözlemi öğrenseydi falan daha güzel olurdu . Ama şimdi yılları boşa harcadı son zamanlara herşeyi sıkıştırdı. İllaki gelişmek zorunda oldugundan 20 yıl boş beleş okuttu şimdi her bölüm herkes power up alıyor. Şu aşamada olması gerekende bu zaten de işte en baştan olsaydı yavaş yavaş diye sitememim. Yoksa şuan zaten luffy bu seviyede olmak zorunda onda sıkıntı yok

Adamın yaptığını Kaido yapıyor tabi kaldı yahu.Güç olarak düşünme bu arada.Luffy uçtu zaten gözlem konusunda daha iyi olduğunu şu an bile düşünmüyorum ama.
Luffy katakuriyi çoktan geçti gözlemde fakat mangaka, luffy ana karekter olduğu için sürekli katakuri gibi gözlem haki kullanıyor diye karekter üzerinden belirtme ihtiyacı duymuyor.
Düşünsene;
zoro:luffy ben....
Luffy:bende seni seviyorum ortak" dediğini her konuşmasında :)

Örnek vermek gerekirse udonda gördük zaten.

Luffy katakuriyi çoktan geçti gözlemde fakat mangaka, luffy ana karekter olduğu için sürekli katakuri gibi gözlem haki kullanıyor diye karekter üzerinden belirtme ihtiyacı duymuyor.
Düşünsene;
zoro:luffy ben....
Luffy:bende seni seviyorum ortak" dediğini her konuşmasında :)
Çoktan geçtiğini gösteren bir tane feati yok yahu.Kata partide Jinbei'nin kendini analizlemesinden 5 saniye önce beni analiz etmeyi kes diyor,50 tane Luffy'den gerçeğini görüyor.O kadar kolay değil o işler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık