Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ashura'nın çizimi korkunçtu, aynı gazetelerdeki dandik karikatürler gibi çizmiş Oda. Luffy'nin son sayfadaki panelleri aşırı gazdı.

Luffy, hakisi bitti tam gelmeden Kaido ile savaşa girdi, Ragnarok yedi. (Dalga geçiyonuz hatta yine tek yedi diye.)

Şu an Luffy %1'inde bunları yapıyor gibi duruyor.
Luffy serinin en büyük süper gücü olan lastik meyvesini yemiş neden %1 olsun kemikleri falan mı kırılıyor iç organları hasar mı alıyor ?

Lastik meyvesi > Lütfü

Zoro, seninkinin yapamadığı üç şeyi yaptı şimdiden kalıcı yara bırakma ve k hakiyi ilk kullanma saldırıda, Kaido'nun saldırılarını bloklayıp üstün gelme şimdi otur ve ağla lütfen :artiz:

Şimdi bu zorojuroda kral haki mi çıktı ben mi öyle anladım ? yoksa kendi tekniğinden çıkan bir özellik miydi ?
Benim anladığım , kaidonun bu zamana kadar hasar almamasinin sebebi , savunmasına kral haki eklemesiydi. Zoro nün saldırısından hasar alınca çok şaşırdı. Zoro luffynin bilinçsiz kral haki salması gibi, bilinçsizce kral hakiyi saldırısına ekledi.. o yüzden yara bıraktı. Kral haki ile saldırdığı için. Zoro reis de fatih diyebiliriz yani. İstemeden de olsa luffynin yeni kesfettigi şeyi, yani saldirisina kral haki ekleme işini başardı ...m

Luffy serinin en büyük süper gücü olan lastik meyvesini yemiş neden %1 olsun kemikleri falan mı kırılıyor iç organları hasar mı alıyor ?

Lastik meyvesi > Lütfü

Zoro, seninkinin yapamadığı üç şeyi yaptı şimdiden kalıcı yara bırakma ve k hakiyi ilk kullanma saldırıda, Kaido'nun saldırılarını bloklayıp üstün gelme şimdi otur ve ağla lütfen :artiz:
Allah rızası için bırak beni gideyim.:D

Arcın kapanışı hızlı yapacak gibi. Tahminim aşağı gösterdiğinde olay tamamen taraf değiştirmiş olacak.

Tama tüm yeteneklileri,chopperda tüm hazcıları ve bekleyenleri tarafına çekmiştir.

Ve tek bölümde tayfadakilerin savaşlarının sonlandığını gösterir gibi, vs çizecek gibi bir hissiyat yaratmadı.

Ve iki bölümde sanji şov izleriz kaptanlara karşi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık