Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Topuz yukarıda. Kılıçların çarpma efekti de olabilir dedim. Topuzu indirmemiş hala. Niye illa topuz karşıladıya yorumluyonuz? :D
Kılıçlarını birbirlerine çarpıştırıyor diyorsun ve sonra karşındaki adama zorluyorsunuz mu diyorsun ?

Senin kadar zorlama yapsam, Bu bölümde Zoro > Kaido ve luffy çıkarırım NET.

Halen Zoro ayağa kalkar deniyor, sizin hiç mi insafınız yok. Görmediniz mi adamın halini. Yazık la Zoro'yu bırakın biraz nefes alsın. Doktorun birinden iyi bir tedavi alırsa belki ayağa kalkar ama o da kısa süreli bir olay değil.

Zoro'yu Zoroculardan daha çok düşündüğüme inanamıyorum. :(
Mangaka dövüşlerde mantığı es geçiyor, konu Zoro ise daha da azıtıyor. Bunu bilen ahali de buna göre yorumluyor. :D İki sene önce de Kuma "Ölüm döşeğindesin." demişti ama Luffy'nin acılarını alıp ayakta kaldı. Mantık yok ki. :D

Silinmiş Üye

Law asagiya indikten sonra biz kimle beraber hareketlere sasiracagiz :( En azindan boyle bi islevi vardi da okurken beraber sasiriyorduk, simdi o da asaginin yolunu tutarsa gelecek sayilar okunmaz :/

Luffy'i bu bölüm aldığı uptan öncesi ile düşüneceksin Amiralcik, Kaido iki amiral alır :hıh:

Bu bölüm aldığı up şimdiye kadar aldığı en sağlam uptu.
Hala ara sonrası Zoro güçlü döndü diyorum ama Oda adama vs çizmedi hiç. Diğer tarafta Luffy benimle bile güreşse yine yeni güç katar kendine. Zoro şansız, Zoro sevenler üzgün.

iki kere tek yiyen elemanla 2 yonkou vuruşunu tanklayan adamı bir tutmaya gerek yok. Bayılıp bayılıp dönüyor biri diğeri kesti elinden geleni yaptı luffy gibi dinlenip dinlenip meyve gücünün verdiği dayanıklılığı kullanmıyor.

İdda ediyorum meyvesiz luffy zorodan güçlü olamaz.
Bu meyve depreme, yer çekimine, yumruğa, elektriğe dayanıklı. Kaliteli meyve.

Kılıçlarını birbirlerine çarpıştırıyor diyorsun ve sonra karşındaki adama zorluyorsunuz mu diyorsun ?

Senin kadar zorlama yapsam, Bu bölümde Zoro > Kaido ve luffy çıkarırım NET.
Kılıçlar Kaido'ya vuruyor güzel kardeşim. Zoro niye kılıçları kendi kılıcına çarpıştırsın. Sarhoş oldun herhalde.:D Ne yazdığımı da okumuyorsun.

Ama anlıyorum. Ben en son Luffy tek yediğinde böyle olmuştum.:D

Zoro > Luffy net.

Sınırıma geldin diyen adamın kalıcı iz bıraktığı karaktere daha kalıcı iz bırakamıyor ?
Tamam sen de sevin öyle düşün.:D

Ellerin belki bunları yazıyor ama ruhunuz çoktan çökmüş durumu kabul etmiş durumda. :D Bu da bir taktiktir. Daha yeni sıcağı sıcağına kabullenmek zor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık