Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha durun Zoronun güçlenmesi bitmedi. Daha nidai kitetsuyu alacak, kara kılıcı olacak. Hele bir de wadoyu kingle dövüşür de kara kılıç yaparsa wanoda efsane olur. Morgan zaten gazeteye yazacak: yeni bir kral hakili kara kılıç ustası. Bak gör o zaman kafa ödülünü.

Mümkün değil. Zoro o saldırılarla inecek birisi değil. Ayrıca Zoro luffyi hemen her saldırısı ile kesebilir. Luffynin saldırılarını da durdurabilir. Kaidonunkini durdurduğu gibi.
Durdurmuş olup olmadığı belli değil. Bir şeyler türetiyorsunuz. Kaido ardı ardına vurmaya kalkışmış gibi çizilmemiş. Ama siz söyleminizle onu ima ediyonuz. Topuz arkada tam inecekken çarpışma sahneleri var. Zoro'nun birkaç kılıcı vücuduna çarpıyor olduğunu anlatma efekti de olabilir onlar. Hem öyle olsa bile o an için yapıp yapmadığı belli değil. Luffy de şu an düz ayakla durduruyor. Ayrıca Kaido özellikle kral haki durumunu belirtti. Bir kendini aşma durumu olmuş. Zoro bile ben de ne yaptığımı bilmiyorum varımı yoğumu koydum diyor.

Zorlamaktan başka bir şey yapmıyonuz şu an.

Luffy fanları çok tatlı ya, Meyvesiz iş yapamaz dediğimizde çocuk meyvesiz iş yapamıyordu zaten, Luffy her güç yükselttiğinde şunu diyenler nerede diye galeyana geliyorlar :hhh: Onu dedikleri zamanla şimdiki zaman bir mi ? Bir diyorsanız meyvesiz Lütfü bir işe yaramaz derim gene ?

Halen Zoro ayağa kalkar deniyor, sizin hiç mi insafınız yok. Görmediniz mi adamın halini. Yazık la Zoro'yu bırakın biraz nefes alsın. Doktorun birinden iyi bir tedavi alırsa belki ayağa kalkar ama o da kısa süreli bir olay değil.

Zoro'yu Zoroculardan daha çok düşündüğüme inanamıyorum. :(

Durdurmuş olup olmadığı belli değil. Bir şeyler türetiyorsunuz. Kaido ardı ardına vurmaya kalkışmış gibi çizilmemiş. Ama siz söyleminizle onu ima ediyonuz. Topuz arkada tam inecekken çarpışma sahneleri var. Zoro'nun birkaç kılıcı vücuduna çarpıyor olduğunu anlatma efekti de olabilir onlar. Hem öyle olsa bile o an için yapıp yapmadığı belli değil. Luffy de şu an düz ayakla durduruyor. Ayrıca Kaido özellikle kral haki durumunu belirtti. Bir kendini aşma durumu olmuş. Zoro bile ben de ne yaptığımı bilmiyorum varımı yoğumu koydum diyor.

Zorlamaktan başka bir şey yapmıyonuz şu an.

Hasan bazen aklın sınırlarını zorluyorsun xD

Zoro ve Luffy arasında ki bağı seviyorum. Trao yu her ne kadar sevmesem de bu bölüm hoşuma gitti. Oden'e benzetmiş Oda iyice :D Yalnız Kaido hala ciddileşmedi. Asıl dövüş dediğimiz yer şimdi başlayacak. Luffy son power up la hayvan gibi seviye artsada hala Kaido'yu nasıl alacak bilmiyorum ama Luffy bir kere söz verdiyse o iş tamamdır güvenim tam. Bu arc gerçek anlamda yonkou olacak çocuk böyle giderse. Elbaf sonu bekliyordum bu seviyeyi ama hızlandırması hoşuma gitti. Elbaf demek ki daha kısa ve yoğun bir arc olacak. Zoro'nun arcı kapattığını düşünmüyorum. Marco'nun iyileştirme yeteneğini boşa tanıtmadı Oda. Bakalım kimi yenecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık