Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Net darbe dediklerinde zaten savunuyor kendini, neyin neti ? Ragnaroku net yediğini mi söylüyorsun, görmüş gibi ? Ben görmedim kollarını mesela sen gördün mü ? Ondan önceki yere mıhlanışında aldığı darbeyi Kaido'dan aldığını gördün mü ? Zaten bir tane saldırıyı direkt blokladığını görüyoruz.

Yiyor yatıyor adam, ne dayanıklılığı ?

G4 olayına gelirsek, g4 olayında kime darbe attığı kimden darbe aldığı önemli değil, adam bütün gücü ile dalıyor yendi yendi yenemedi yeniliyor çünkü düşmanın insafına kalmış sizi İyi alıştınız kucaklanmalara korunmalara o yüzden g4'ten sonra yerde yatsa bile yenildi saymayız diyorsunuz ee haklısınız plotla kurtuluş oluyor sonuçta xD
Kendini savunması darbeden zarar almadığını mı gösteriyor ? Zoro kendini kılıçlarıyla koruyup niye kemikleri patlattı o zaman ? Koluyla bloklasa bile acıdan bağırıyor,kolu şişiyor Luffy'nin.Nereye varmak istiyorsun anlayamıyorum ki ? Bu durumda hakai'nin h sinden bile bahsetmemeniz gerekiyor aksi taktirde.Tabi başka dövüşte olunca g4ten çıkınca kaybetti sayılmıyor o da güzel çifte standart neyse.

Gel bı mantıklı düşünelim. Luffy şimdiye kadar kaç kişi öldürdü? Kimseyi öldürmedi tipik batman mantığı, şimdi kaido yenildi diyelim luffy ye, kaido tamam yenildim eyw diyip gidecekmi adadan? Bigmom ne olacak? Oden de yenebilecekken kaido pis oynadı ve yendi aynısı luffy için olmazmi? Mantıken kaido nün ölmesi lazım mantık çerçevesinde konuşacak olursak bunu luffy yapamaz.
Benim yazdığımla bunun arasındaki bağlantıyı çözemedim pek.Zoro'nun fişi çekildi yazmadım ben zaten.

Abi cunku ben buraliyim :D :D Karakter hincinizi bizden cikariyorsunuz resmen :ADSA:DSAD: Ama guzel yazdin, okumak iyi oldu :D
Serinin yazarına diyorum ben seni katmıyorum canısı :D
6 vuruş mu ? Gösterir misin ?

@Jacques onun cevabını vermişim zaten yeni hakisi ile dokunmadan savunuyor kendini.
Ya illa ki saldırı alacak hacı bende onu diyorum saldırı aldığında tek yemediği zamanlarda olacak ve ayakta duracak sapa sağlam o zaman ne diyecen? :D Kaldı ki Hibrit Kaidodan yediği bir sürü saldırı var Katakuri reis atmış sana. :D

Şaka mı yapıyorsun ? İki kere kaybettiği yerleri atmışsın. Adam 10 dakika araya girdi sonra kalktı gene 2 tane yedi gene yattı.

Artık bizden beter trollüyorsunuz, tebrik ederim sizi.
Reddi Allahtan kork ya Luffy G4'den çıkınca kaybetti oluyor hemen. :D:D:D:

Aga adam G4'e girmeden dalıyor durmadan, saf haliyle ve kan alıyor ve Kaido'nun canını acıtıyor normal haliyle! Sen gelmiş G4'den çıktı yenildi diyorsun :D

Kaido'nun alevli saldırısından etkilenmeyen adam onun ağzına düşüyor neden? Pişsin de Zoro kurtarsın onu diye. Şov yapsın diye. Sen hala görmezden gel bu durumu :D

G4'den çıkan Luffy yenilmiştir! Kim öğretiyor bunları sana? :D Kim kandırdı seni bu zamana kadar?:D

Kendini savunması darbeden zarar almadığını mı gösteriyor ? Zoro kendini kılıçlarıyla koruyup niye kemikleri patlattı o zaman ? Koluyla bloklasa bile acıdan bağırıyor,kolu şişiyor Luffy'nin.Nereye varmak istiyorsun anlayamıyorum ki ? Bu durumda hakai'nin h sinden bile bahsetmemeniz gerekiyor aksi taktirde.Tabi başka dövüşte olunca g4ten çıkınca kaybetti sayılmıyor o da güzel çifte standart neyse.

Benim yazdığımla bunun arasındaki bağlantıyı çözemedim pek.Zoro'nun fişi çekildi yazmadım ben zaten.
Başka dövüşte g4'ten çıkınca saymayan kimse ona söyleyebilirsin çifte standartı ben Luffy kaybedince raund bitti ötekinde yenecek demem, kaybederse kaybetti derim, Luffy fanlarına kalsa olurda bir gün ölürse ancak dövüş kaybetmiş olacak, yoksa raund oluyorlar.

Bloklama işine gelirsek net darbe değil dedim hasar almıyor demiyorum. Zoro da zaten iki yonkonun saldırısını net almıyor blokluyor. Buna rağmen kemikleri kırılıyor, dıştan pek etkisi belli olmasa da içten büyük hasar alıyor.
Serinin yazarına diyorum ben seni katmıyorum canısı :D

Ya illa ki saldırı alacak hacı bende onu diyorum saldırı aldığında tek yemediği zamanlarda olacak ve ayakta duracak sapa sağlam o zaman ne diyecen? :D Kaldı ki Hibrit Kaidodan yediği bir sürü saldırı var Katakuri reis atmış sana. :D
Gene yatar o zaman gene biri gelir kurtarır gene 1v1 oldu dersiniz, gene hiç bir şey değişmez yani :hhh:

Edit: G4'ten çıkınca yenilmiyor mu ? Uzaya çıkmış aramızdan bazıları haberimiz yok xD

Başka dövüşte g4'ten çıkınca saymayan kimse ona söyleyebilirsin çifte standartı ben Luffy kaybedince raund bitti ötekinde yenecek demem, kaybederse kaybetti derim, Luffy fanlarına kalsa olurda bir gün ölürse ancak dövüş kaybetmiş olacak, yoksa raund oluyorlar.

Bloklama işine gelirsek net darbe değil dedim hasar almıyor demiyorum. Zoro da zaten iki yonkonun saldırısını net almıyor blokluyor. Buna rağmen kemikleri kırılıyor, dıştan pek etkisi belli olmasa da içten büyük hasar alıyor.

Gene yatar o zaman gene biri gelir kurtarır gene 1v1 oldu dersiniz, gene hiç bir şey değişmez yani :hhh:

Edit: G4'ten çıkınca yenilmiyor mu ? Uzaya çıkmış aramızdan bazıları haberimiz yok xD

Zaten net saldırı aldığında eğer gözlerinin ferri kaymazsa Zoro şov yapsın diye Luffy zor duruma sokuluyor savı kanıtlanmış olur. Bundan sonra da zaten Zoro fanları tiye alınmaz :D

G4'den çıkınca saf haliyle Kaido'nun canını acıtıyor ataklardan kaçınmasını sağlıyor. Bence sen uzayın derinliklerin de kaybolmuşsun. :D

Zaten net saldırı aldığında eğer gözlerinin ferri kaymazsa Zoro şov yapsın diye Luffy zor duruma sokuluyor savı kanıtlanmış olur. Bundan sonra da zaten Zoro fanları tiye alınmaz :D

G4'den çıkınca saf haliyle Kaido'nun canını acıtıyor ataklardan kaçınmasını sağlıyor. Bence sen uzayın derinliklerin de kaybolmuşsun. :D
G4'ten çıkınca ben kucaklandığını hatırlıyorum, Kaido'nun ağzına falan giriyordu o sıra mı canını acıtıyor :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık