Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sanjinin günahı ne ya. Herkes power up aldı adam ezik gibi kaldı ortada. Bu gidişle usoppla aynı seviyede konuşacağız adamı
Sanirsam olay enies lobby gibi olucak. Zoro kaç bölüm gösterildi falan yok gücü falan hatta digerleride fazla gösterildi, sanji birkaç bölümde var belki sonra zoroyla ayni oldu muhtemelen yine böyle isler. oda vermez vermez power sonra suit+haki birlesimi falan nasil olucaksa artik ya da suit+haki+d.jible (ki bu da efsane birsey olur heralde yanan hakili bacak falan :) ) alir sonra zoroyla ayni yine arc sonu falan filan hikaye.

Sanirsam olay enies lobby gibi olucak. Zoro kaç bölüm gösterildi falan yok gücü falan hatta digerleride fazla gösterildi, sanji birkaç bölümde var belki sonra zoroyla ayni oldu muhtemelen yine böyle isler. oda vermez vermez power sonra suit+haki birlesimi falan nasil olucaksa artik ya da suit+haki+d.jible (ki bu da efsane birsey olur heralde yanan hakili bacak falan :) ) alir sonra zoroyla ayni yine arc sonu falan filan hikaye.
olay örgüsü enies lobbyle aynı ilerliyor zaten . Sanji yine bir kadınla eşleşmişti yine savaşmamıştı bizim centilmen oğlan sonra nami swann bizimkini kurtardı . şimdi de robin chwan kurtardı . enies lobbyde Sanji en iyi power upını almıştı şimdide büyük bir şey bekliyorum

Ben de saniyorum ki bölümle ilgili analiz var. Yine boş yapılmış. Kaç kere bölüm yorumlarinda fanboyluk yapilmasin denildi. Ashurali atak g4 ataklarindan daha sağlamdır ama bu Luffy Zorodan aşağıdadır denmesine sebep olamaz. Luffy irade ögrenme üzerine işlendi hep. Luffy Messi ise Zoro Ronaldodur bence. Tayfa için kıyaslamam bu. Birinin geni soyu iradesi filan digerinin çalışması zorlaması hayalleri. Zoronun kral hakisini bilmemesine şaşıranlarada ben şaşırıyorum. Adam içinde bir güç var biliyor ama ne olduginu bilmiyor sadece. Seride en az 3 4 yerde kral hakiyi bilinçsiz kullanma gördük. Adam kendini son sınıra getirince içinde ki güç çıkmış oldu. Şuan Luffy 2 kumaş üstün. Kral hakiyi yeni ögrenmiş Zoro ile Luffy kiyaslamak karakterlere ayip olur.

Kılıç saldırıları geri püskürtmüyor. Olduğu yerde kesiyor çünkü. Niye geriye uçursun? Sanji jyaburaya vurunca geri uçurdu. Ama Zoro kakuyu kesince geri uçurmadı. Yani teknik farklılığı ile ilgili o. Birisinde yumruk veya tekme ile vurup darbe sonucu itiyor. Diğeri kesiyor. Kesmenin itme gücü mü var. Ayrıca Zoro kaidoya diz çöktürdü. Ayrıca luffy de en güçlü ve öğrendiği yeni tip haki ile daldı. Üstelik dinçti. Zoro ise tüm kemikleri kırıktı. Bal gibi de Zoronun asurası g4ten daha güçlü. Bunu kabullenmek niye zor geliyor. Mangada gördüğümüz bu. Tek saldırı ile yara bırakıyor. Luffy 100 yumruk atıyor bir asura etkisi yok.
Yav ben de kıyaslaman saçma diyorum. Yumruk kılıç gibi yara izi bırakmaz. Kılıçta, yumruk gibi sarsmaz ileri püskürtmez adamı. Ciddi ciddi açıklamışsın bir de..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık