Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine de Lawa fazla güvenmesin :artiz: Sağı solu belli olmaz
Ingilizce spoiler gelince, ister istemez google çeviriden yararlanıyor insan. Her seferinde Law için hukuk diye çeviriyor. Anlatmak istediğim Law gerçekten dava adamı. Bu adamdan gelecek bir yanlışın bile illaki bir haklılığı vardır. Keşke tayfası olmayıp tek takılsaydı da, aynı Zoro gibi, Hasır Şapkalara katılsaydı(çok yakıştırıyorum).

Linlin bu kadar çabuk harcanmaz herhalde ya daha ekstra bir güç bile göstermedi bunun da şöyle uyanışı falan yok mudur?

Linlin bu kadar çabuk harcanmaz herhalde ya daha ekstra bir güç bile göstermedi bunun da şöyle uyanışı falan yok mudur?
Harcanmadi zaten sadece oyun disi o kadar. Kadin dogustan güçlü ayrica zeus ve prometeus yetiyor ona kilici da var. Bide zaten hasar almiyor ki. Marco'yu çöpmüs gibi tuttu daha ne olsun. Ama komedi unsuru oldu. Sanji kadar yerin dibine sokulan hiç bir karakter yok ama sanji gibi yonkoular arasinda komedi unsuru olan tek örnek :)

Bu arada bence kaido'dan daha güçlüdür.

Bu zoronun yaptığı şeyi luffy yapsa KK ilan edilmişti. Gerçekten ilginç yaptığınız. Seride bu tip saldırıyı tek başına hasarsız bloklayan olacağını sanmıyorum. İki yonkou ve üst düzey bir saldırıyı ne roger ne WB ne shanks bloklayabilir. He belki bloklar ancak sağlam bir hasar alır.
Saldırıyı 1sn bile tutmuş olsa zoro bu diğer kişilerin kurtulmasına yaradı. Aksini iddia edin istediğiniz kadar. Daha diğerleri yüzünü çevirene kadar zoro koşup blokladı.
Bide üstüne promethusu kesti. Daha napsın harbiden bu adam.

Sadece zoroya değil lafım. Örneğin Jack dayanıklılık açısından çok zayıf gözüküyor luffy fanlarına . Aynı dayanıklılığı luffy gösterse serinin en dayanıklı karekteri ilan edilirdi. Kınıyorum fanları.

Bu zoronun yaptığı şeyi luffy yapsa KK ilan edilmişti. Gerçekten ilginç yaptığınız. Seride bu tip saldırıyı tek başına hasarsız bloklayan olacağını sanmıyorum. İki yonkou ve üst düzey bir saldırıyı ne roger ne WB ne shanks bloklayabilir. He belki bloklar ancak sağlam bir hasar alır.
Saldırıyı 1sn bile tutmuş olsa zoro bu diğer kişilerin kurtulmasına yaradı. Aksini iddia edin istediğiniz kadar. Daha diğerleri yüzünü çevirene kadar zoro koşup blokladı.
Bide üstüne promethusu kesti. Daha napsın harbiden bu adam.

Sadece zoroya değil lafım. Örneğin Jack dayanıklılık açısından çok zayıf gözüküyor luffy fanlarına . Aynı dayanıklılığı luffy gösterse serinin en dayanıklı karekteri ilan edilirdi. Kınıyorum fanları.
Bu hafta Zoro’nun yaptığı işi küçümseyen Luffy fanlarını ben neden göremedim acaba ? Ne seviyorsunuz şu uydurmaları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık