Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eveeeet geldik lawın ölümsüzlük ameliyatına. Luffy ve özellikle de Zoro ölümün eşiğine bile gelmiş olabilirler. Law, zoroya yaşıyor musun dedi. Kaido luffy ve zoro aradan çıktı diye meyvesi baş belası olan lawa yönelebilir. Doftan dolayı o meyvenin değerini de biliyor olmalı. Lawa ölümcül yara verirse, law ölmeden önceki son enerjisi ile luffy veya zoroya ve hatta olabilirse ikisine de ölümsüzlük ameliyatı yapıp ölebilir. Gönül isterki Zoro'ya yapsın.
İkiside bunu istiyecegini düşünmem ve ağır yaralnasalarda böyle olacagını hiç sanmıyorum

İkiside bunu istiyecegini düşünmem ve ağır yaralnasalarda böyle olacagını hiç sanmıyorum
Onlar istemeyecek Law kendisi yapmak isteyecek. Muhtemelen ikisi de o an baygın yatıyor olacaktır. Ölümsüzlük ameliyatı sonrası bir de tamamen iyileşiyorlarsa kafa göz dalabilirler kaidoya. Zaten ölmüyoruz deyip girişirler :D Sonra gene dayak yerler.

Luffy darbelerini indirsin görürsün kim kaidoya zarar verebilir biraz düşün sadece ryuo haki şuan sadece kim biliyor yamato daha kelepcelerini cıkartamıyordu
Luffy zaten g4le tüm hırsıyla vurdu. Sonuç hiç. Kaidoya hasar vermek için ryou şart değil. Zoro da kesebiliyor dışarıdan kaidoyu. Şuan yukarıda sadece luffy ve zoro hasar verebiliyor veya yaralayabiliyor. Killer de içeriden hasar veriyor ama pek bir etkisi yok. Kid ve law etkisiz elemanlar şuan.

Onlar istemeyecek Law kendisi yapmak isteyecek. Muhtemelen ikisi de o an baygın yatıyor olacaktır. Ölümsüzlük ameliyatı sonrası bir de tamamen iyileşiyorlarsa kafa göz dalabilirler kaidoya. Zaten ölmüyoruz deyip girişirler :D Sonra gene dayak yerler.
Luffy şuan dayak yiyor ama kaç bölüm daha sürer sonra asıl Luffy dayak yedikçe güçleniyor

Kimse yapmasa hepsi yiyecekti shusuiyi karşısında başka bir kılıçla bıraktı ki foruma sorsan o kılıç kendi başına devlet
Kılıç çok güçlü orasına lafımız yok. Ama bir Ryuma gibi bir adamın kılıcına bak bir de Odenin kılıcı olan Enma'ya. Ryuma'nın Oden den güçlü oldugu konusunda herkes hemfikirdir bence. Ama Enma'ya bakınca Yunan tanrısı gibi bir şey kılıç. Kalite bakımından Shushi> Enma. Zaten Enma nın serideki işlevi tamamen zoro ya güç artışı olsun diye konulmuş gibi. Oden de seriye sonradan eklenip serinin dengesini bozdu kılıcı da kılıçların dengesini bozdu. Demek istediğim Enma altı boş bir kılıç gücü olsun diye bol keseden sallamış yani oda. Benim şahsi fikrim Shusui çok daha kaliteli bir kılıçtı ve bana Zoro'nun kendi gücüyle, hakkıyla iş yaptıgını hissettiriyordu.

Son düzenleme:
Luffy zaten g4le tüm hırsıyla vurdu. Sonuç hiç. Kaidoya hasar vermek için ryou şart değil. Zoro da kesebiliyor dışarıdan kaidoyu. Şuan yukarıda sadece luffy ve zoro hasar verebiliyor veya yaralayabiliyor. Killer de içeriden hasar veriyor ama pek bir etkisi yok. Kid ve law etkisiz elemanlar şuan.
Ryuo hakinin halen sen önemini anlamadın ilerde anlarsın diyim

Kılıç çok güçlü orasına lafımız yok. Ama bir Ryuma gibi bir adamın kılıcına bak bir de Odenin kılıcı olan Enma'ya. Ryuma'nın Oden den güçlü oldugu konusunda herkes hemfikirdir bence. Ama Enma'ya bakınca allah gibi bir şey kılıç. Kalite bakımından Shushi> Enma. Zaten Enma nın serideki işlevi tamamen zoro ya güç artışı olsun diye konulmuş gibi. Oden de seriye sonradan eklenip serinin dengesini bozdu kılıcı da kılıçların dengesini bozdu. Demek istediğim Enma altı boş bir kılıç gücü olsun diye bol keseden sallamış yani oda. Benim şahsi fikrim Shusui çok daha kaliteli bir kılıçtı ve bana Zoro'nun kendi gücüyle, hakkıyla iş yaptıgını hissettiriyordu.
Zoronun enmayı alması onu kara kılıç yapmak istemsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık