Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kf ahalisi ciddi ciddi orochi’den beklenti içine girmiş üzülüyorum. Orochi ölmediyse bunun sebebi tayfaya yardım edecek olması olmamalı, kafalarının 9 kın tarafından alınacak olması olmalıdır.
Orochinin meyvesinde 8 tane baş var. 9 kın içerisinde kanjuro hain çıktı ve kızıl kınların sayısı 8 oldu. Her biri bir baş mı alacak yoksa?

Haftaya nami odaklı bir bölüm olacağnın sinyalini bence oda verdi bu bölüm. Law'ın onları ayırmalıyz lafı, bence bm'yı uzaklaştıracak kişinin nami olacağinı gösteriyor ulti'yi yenmesi icin zeusa ihtiyaci var.

Orochi’nin ölmüş olmasının ihtimali yok. Size o kadarını söyleyeyim. Orochi’ye hidra meyvesi boşuna verilmedi. Mangada orochi’nin sürekli sekiz kafası olduğu gösterildi. Şu an ekleme yapamıyorum ama yapabilecek arkadaşlar varsa onlardan rica ediyorum 932. Bölümde bu net olarak görünüyor.

Kaido bu kafalardan birini aldı. Kaidonun orochi’nin kafasını kesmesi laf olsun diye gerçekleşmedi. Meşaleyle kesilen kafayı yakmadığı sürece o bir kafadan iki tane kafa çıkacak. Kısacası kaido’nun hareketiyle orochi’nin toplam kafa sayısı 9’a çıktı. 9 sayısının anlamını da hepimiz biliyoruz: akazaya dokuzlusu. Orochi’nin 9 tane kafası akazaya dokuzlusu tarafından alınacak. Bu şekilde akazayalara da iade-i itibar yapılacak.

buraya kadar gerçekleşeceklerden eminim ancak şöyle bir sıkıntı var bi tek; kanjuro hain çıktı ve böylelikle dokuzlu sekize indi. Son sayfada görülen silüetin kanjuro olma ihtimali de çok zayıf. Az da olsa var böyle bir ihtimal yine ama akazayalara ek olarak ya yeni biri giriş yapacak ya da kanjuro ihanetten geri dönecek.

Biz bunları hep yazdık.

Kf ahalisi ciddi ciddi orochi’den beklenti içine girmiş üzülüyorum. Orochi ölmediyse bunun sebebi tayfaya yardım edecek olması olmamalı, kafalarının 9 kın tarafından alınacak olması olmalıdır.
Ame no habakiri kılıcı (momo’daki kılıç) orochi adında 8 kafalı bi yılanı öldürüyor mitolojide. Ben bu adamı momo kesecek diyorum ama ciddiye alan yok :D Bu eziğe momo yakışır 9 kın fazla gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık