Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tayfadan herhangi birisine böyle bir şey yapsa bana da itici gelirdi ama burada yaptığı kişiler Law ve Kid. Bu ikisinin hiçbir icraati olmamasına rağmen kendilerini Luffy ile bir tutuyorlar. Yanında savaşma şerefini vermiş Luffy zaten. Az da yapsın arada atar böyle. Beleşten ödülleri artacak .d

Biraz farklı düşünüyor olabilirim ama Kiku'nun, Kanjuro'yu öldürememesi için haklı nedenleri var. Ben bu yüzden Kiku'yu suçlamıyorum. Bir de Ashura Doji bile, "Söz konusu arkadaşlarımız olunca, kılıcımız o kadar keskin olmuyor" dedi ki bence en dikkat edilmesi gereken nokta bu. 9 Kın bile bunun için, Kiku'yu suçlamadı çünkü onlar bile böyle hissediyor bence :/
Kin'emon bu yüzden liderleri. Hiç tereddüt etmeden kellesini aldı. Umarım sonu Kin'emon'dan olur.

Valla şuana kadar ilk kez kendini "üstün" görüyor. Aralarındaki atarlardan ziyade "ben üstünüm" kısmı itici geldi. Şahsen benim sevdiğim Luffy bu değil. Law ve Kidle kıyaslamıyorum. Yamato konusuna gelince de bölümlerdir gördüğümüz Yamatonun kendi benliği. Yamatonun kişiliği yok demek için bir daha bakmak lazım son 10 bölüme...
Daha ilk bölümlerde ben daha güçlüyüm diyen adam ya olur o kadar :D Kibirliye kibirlenmek kibir değildir.

Ben daha güçlüyüm değil, Beni/bizi öldüremez, izin vermem." gibi bir şey diyordu sanırım.
Baktım şimdi :) Fark etmez ya kaç tane düşmana karşı böyle çıkışları olmuştur ve normaldir dövüş sırasında böyle şeyler. Bana kötü gelmedi bu. Mesela bunu sıradan masum birine yapsa ve bir zarar verse ağzına tükürürüm ama bu çatıdakilere karşı istediği kadar övünebilir.

Baktım şimdi :) Fark etmez ya kaç tane düşmana karşı böyle çıkışları olmuştur ve normaldir dövüş sırasında böyle şeyler. Bana kötü gelmedi bu. Mesela bunu sıradan masum birine yapsa ve bir zarar verse ağzına tükürürüm ama bu çatıdakilere karşı istediği kadar övünebilir.
I am superior lafı Zoro'ya mı hakaret oluyormş tam muhabbete hakim değilim? Astı değil mi Luffy'nin?

I am superior lafı Zoro'ya mı hakaret oluyormş tam muhabbete hakim değilim? Astı değil mi Luffy'nin?
Kidd bu iki yonkouya karşı aynı anda savaşmak Cehennem gibi deyince bizimki de "daha önce ne Cehennemler gördük. Ben daha üstünüm!" gibi bir şeyler demiş. Adam enlerin savaşında bulunup yonkoular amirallere atar yapmış "bu ne ki" diyor kısacası ve bunu da kafaya taktı birileri. Haklı yani adam ne desin? Daha önce üç amiralin dibine kadar girmiş, Garpı Sengokusunu görmüş, Mihawkıyla uğraşmış vs vs aynı savaş içinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık