Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Egoist karakter sevmediğimi öğrenmesi gereken üye
Yamatonun bir benliği yok diye herkes öyle mi olsun? :D
Ayrıca bu işe kim, niye takılıyor? Novalar devamlı birbirine böyle atarlar yapıyor zaten. İlk kez olmuş gibi davranmayın :D Kidde sorsan ondan alası yok ama bir icraatı da yok, Law desen "sen emrettin diye yapmadım taam mı" tarzı ergen triplerinde. Yeni bir şey olmuş değil yani :oleyo2:

Yamatonun bir benliği yok diye herkes öyle mi olsun? :D
Ayrıca bu işe kim, niye takılıyor? Novalar devamlı birbirine böyle atarlar yapıyor zaten. İlk kez olmuş gibi davranmayın :D Kidde sorsan ondan alası yok ama bir icraatı da yok, Law desen "sen emrettin diye yapmadım taam mı" tarzı ergen triplerinde. Yeni bir şey olmuş değil yani :oleyo2:
Valla şuana kadar ilk kez kendini "üstün" görüyor. Aralarındaki atarlardan ziyade "ben üstünüm" kısmı itici geldi. Şahsen benim sevdiğim Luffy bu değil. Law ve Kidle kıyaslamıyorum. Yamato konusuna gelince de bölümlerdir gördüğümüz Yamatonun kendi benliği. Yamatonun kişiliği yok demek için bir daha bakmak lazım son 10 bölüme...

Kiku karizmayı fullemişti ne güzel hem kolunu hem karizmayı kaybetti bu bölümle birlikte.

Bölümde Orochi kafayı yemiş modda dolaşıyor Serideki en Gerçek bir intikamci :hhh: Adam Kaido ya bile gider yapıyor .Yakarım bu gezegeni modunda ??

Biraz farklı düşünüyor olabilirim ama Kiku'nun, Kanjuro'yu öldürememesi için haklı nedenleri var. Ben bu yüzden Kiku'yu suçlamıyorum. Bir de Ashura Doji bile, "Söz konusu arkadaşlarımız olunca, kılıcımız o kadar keskin olmuyor" dedi ki bence en dikkat edilmesi gereken nokta bu. 9 Kın bile bunun için, Kiku'yu suçlamadı çünkü onlar bile böyle hissediyor bence :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık