Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte Zoro kardeş dünya böyle. Sen o kadar yardım edersin, gerekirse kucaklarsın. Kaptanın biraz dünyada tanınır sana aşağı gözüyle bakar. Neyse etme bulma dünyası.Kaidoudan dayağını yiyecek

Zoro 'ben güçlüyüm' 'ilk ben geldim' 'birinci benim', 'sizin gibi eziklerle uğraşmam', 'ben de geminizin Azrail'i olurum' derken iyi güzel, Luffy reyiz kendine böyle bir açıklama yaptıracak durumla karşılaştığında 'ben üstünüm' diyince suçlu.

:(
O Zoro, Luffy Zoro mu? Zoro aşağı atladı diye Luffy demi atlayacak? :D Zoro Kaiodu kesti. Luffy de kessin.. Dayağı yedi oturdu. Luffy mütevazi bir karakter halbuki çirkef bir şey oldu çıktı.

Her seride şekilciliği savunan, tutan sensin.. Luffy nin yakışıklı olduğunu bile idda ediyorsunuz, ana karakter şekilcileri.
Rondo'yu tutuyon? Olayı ne? Torpil ile bir yerlere gelmiş güya elit olarak gözüken ama ölü timsah yiyen bir tip. OP'taki iz düşümü Doflamingo. Hepsi elitist, hepsi soylu güya. Birisi pempe don giyiniyor diğeri estetik yaptırmış.:( Şekilci olan sizsiniz.

O Zoro, Luffy Zoro mu? Zoro aşağı atladı diye Luffy demi atlayacak? :D Zoro Kaiodu kesti. Luffy de kessin.. Dayağı yedi oturdu. Luffy mütevazi bir karakter halbuki çirkef bir şey oldu çıktı.
Luffy reyiz mütevazi adam böyle söylüyorsa kepenkleri indirin dedim. Diğerleri çoktan çatırdamış, gözlerindeki alev sönmüş. Luffy böyle çöplerle kendini bir tutamaz. O lafı onları yeniden alevlendirmek için söylüyor.

Luffy'nin alevi herkesi tutuşturmaya yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık