Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy de beyin olmadığı için sanki birşey yapacak gibi dalıp duruyor.Kaşla göz arasında son edindiği gücü 10 hatta 100 e mi katladı? Oda nın artık bu mantık içermeyen hikaye içeriğinden gına geldi.Kibrit çöpüyle betonu delmeye çalışıyorlar ve eninde sonunda sonuçta bizimkiler hikaye ilerleyişi için kazanacaklar ama nasıl.Bir anda yukardan ekstra güçmü inecek veya 2 canavarın güçleri 10 da 1 emi inecek.Herşeyi geçtim en sinir olduğum şeyde hala sözde eğleniyoruz muhabbetine devam etmeleri Kaido ve Big Mom ın.Oda da artık o ufak kafasında ne varsa salak saçma bir döngüye sokacak dövüşü.Big Mom ahhh tırnağım kırıldı gücüm feci düştümü diyecek veya Kaido ahhh yaram sızlıyor gücüm felaket düştü gelin bizi yenin gayrimi diyecek.

Ne alakası var söylediklerimizle bu yazdığının ? Zoro fanı benim, ben de Zoro boş konuştuğunda ilk boş konuştu diyenlerden biriyim. Zamanla bunu görürsün. Emin olduğum şeyleri yazıyorum zaten ve yazdıklarım olan şeyler.

Kata ile dövüşüp kaçmaya başladığında ne kadar akıllı dövüşürken kafasını kullanıyor diyenlerin şimdi ne kadar da iradeli dövüşürken beynini kullanmıyor dediklerine şahit oluyoruz. Olan şey bu.
Bende bunu anlamıyorum kaç karakterde dövüşürken taktik gördünüz ki bunu luffyden bekliyorsunuz bu sorun sadece luffy için niye konuşuluyor ben onu anlamıyorum ben sadece sana göre demiyorum bi bu yorumdan önceki 10-15 sayfayı oku ne demek istediğimi çok iyi anlarsın.

Bende bunu anlamıyorum kaç karakterde dövüşürken taktik gördünüz ki bunu luffyden bekliyorsunuz bu sorun sadece luffy için niye konuşuluyor ben onu anlamıyorum ben sadece sana göre demiyorum bi bu yorumdan önceki 10-15 sayfayı oku ne demek istediğimi çok iyi anlarsın.
Boş ver fazla yorma kendini. Ferit bir tek Luffy'i eleştirir.:D

Adam taktik yapsın demiyor ki. İşinize gelince ne güzel taktik yapıyor diyorsunuz diyor, işinize gelmediği zamanda da taktik yapan karakterlere iradesiz, kırıldı diyorsunuz diyor. :(

Adam taktik yapsın demiyor ki. İşinize gelince ne güzel taktik yapıyor diyorsunuz diyor, işinize gelmediği zamanda da taktik yapan karakterlere iradesiz, kırıldı diyorsunuz diyor. :(
Tamam işte sizde bunu Zoro için diyip luffyde kaçıyor demiyor musunuz? Bunu söyleyip diğer kişilerden AA Zoro taktik yapıyor demesini beklemek saçma. Yani sonuçta taktik yapmaya hazırlanan kişi bu

Tamam işte sizde bunu Zoro için diyip luffyde kaçıyor demiyor musunuz? Bunu söyleyip diğer kişilerden AA Zoro taktik yapıyor demesini beklemek saçma. Yani sonuçta taktik yapmaya hazırlanan kişi bu
Demiyorum. Taktik yapıyor demesinler, ciddi ciddi diğer isimler iradesinin kırıldığına, kaçacak fırsat aradıklarına inanılması çok üzücü.

Bide yazdığın yazıdan ne anlatmak istediğin pek anlaşılmıyor, lütfen daha düzgün, dikkat ederek yazmaya çalış.

Kaliteli kötü adam eksikligi var. Orochi bence yasamali teach'den sonra böyle kaliteli bir karaktersiz görmeyeli uzun zaman oldu.

#Orochiyasamaliodaöldürmeorochiyibirakyasasin

Demiyorum. Bide yazdığın yazıdan ne anlatmak istediğin pek anlaşılmıyor, lütfen daha düzgün, dikkat ederek yazmaya çalış.
Luffy vs katakuri olayında luffy kaçıyor dedikten sonra Zoro kaido karşısında "taktik" yapınca buna taktik dememizi beklemek saçma.luffy ile katakuri olayında luffy fanlarının taktik dedikleri yeri sunmak tuhaf sonuçta bu sıralarda diğer çoğu kişi luffynin kaçtığını söyledi. Şimdi ise bu olaya taktik diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık