Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gazla çalıştıklarını sanmıyorum. Yonko'lardan biri oradan gitmezse hepsi öldürülür. Bunun başka yolu yok. Luffy'nin aklına bakacak olsalar her şey Wano'da biterdi.
Bu saydıklarının hiçbiri dediğinin savunması değil. Luffy'nin kendince yürüttüğü bir mantık var ve kimsenin yürüteceği bir mantık değil. Ancak hikaye gereği doğru çıkacak.
Ayrıca karşındakinin gücünü kabullenip başka yollar aramak korkunun ya da yorgunluğun değil hala savaşma niyetinde olduğunun göstergesidir.
Yorgunlar mıdır? Muhtemelen. 2 yonkou var karşıda Luffy dahil hepsi yorgundur. O kadar ki adam haki bitmesinden muzdarip. Ama bunun da bir anlamı yok zaten.
Nasıl gazla çalışmıyorlar? Gaz dediğin şey irade. Biz bittik modundan çıkamazlarsa kazanacakları varsa da kazanamazlar.

Başka bir yerden yardım gelmediği sürece ya da Bm'ın adaya baskın yapılır o da ayrılır vs imkanı yok bunların ayrılmasının. Adadan atsan, biri uçuyor, diğerinin de uçmasını yardımcı olan ruhları var. Şu anlık yapabilecekleri tek şey çok zarar verip, az hasar almak.
Düşünmeden dalıyor karşı taraf top gibi oynuyor onla ama tabi aptallık olarak değerlendirmezsin, neyse aptallık olaylarında yorumlarına devam et ?
Düşünüp dalmasa yonkouların onları izleyo bekleyeceğini mi sanıyorsun? Biri bir şey yapmazsa daha kötü kedi fare gibi kovalanacaklar. Üstelik kaido ejder modunda da değil. O bagua'yı luffy harici yiyen tek e gider. (Yaralanma durumuna göre belki luffy bile gider)

Luffy'nin farkını Mangaka her panelde göze sokuyor. Zoro'nun aklının alamayacağı şeyler Luffy'e yakıştırılıyor. Diğerlerinin de.:D

Nasıl gazla çalışmıyorlar? Gaz dediğin şey irade. Biz bittik modundan çıkamazlarsa kazanacakları varsa da kazanamazlar.

Başka bir yerden yardım gelmediği sürece ya da Bm'ın adaya baskın yapılır o da ayrılır vs imkanı yok bunların ayrılmasının. Adadan atsan, biri uçuyor, diğerinin de uçmasını yardımcı olan ruhları var. Şu anlık yapabilecekleri tek şey çok zarar verip, az hasar almak.

Düşünüp dalmasa yonkouların onları izleyo bekleyeceğini mi sanıyorsun? Biri bir şey yapmazsa daha kötü kedi fare gibi kovalanacaklar. Üstelik kaido ejder modunda da değil. O bagua'yı luffy harici yiyen tek e gider. (Yaralanma durumuna göre belki luffy bile gider)
Chris bak yavrucum bir daha söylüyorum yok öyle bir şey, unut onu.
Adamlar hala ayakta, hala gözleri hedeflerinde hala naapsak da icaplarına baksak diye konuşuyorlar. Burada biz bittik diye bir şey yok.
En biz bittik gibi görünün lafı diyen Kid bile "İki yonkou ile aynı anda savaşmak cehennemden farksız" dedikten hemen sonra sırıtıyor. Yok biten miten.
Luffy'nin hakisi dışında ama o da doldu ya da dolmaya yakın herhalde.

Adamlar hala ayakta, hala gözleri hedeflerinde hala naapsak da icaplarına baksak diye konuşuyorlar. Burada biz bittik diye bir şey yok.
En biz bittik gibi görünün lafı diyen Kid bile "İki yonkou ile aynı anda savaşmak cehennemden farksız" dedikten hemen sonra sırıtıyor. Yok biten miten.
Luffy'nin hakisi dışında
ama o da doldu ya da dolmaya yakın herhalde.
Ve Luffy fanlarından buna rağmen başımızı kaldıramıyoruz tebrik ederim adamları şu rezilliği bile sineye çekip bir de üste çıktılar :respect:

Luffy'nin hakisi dışında ama o da doldu ya da dolmaya yakın herhalde.
Ölümsüz lakaplı 10 bin metreden keyfi atlayan adama taş atan law ve tutup yere çarpan kid düşünekoysun o zaman roshi ne diyeyim. :S

Ölümsüz lakaplı 10 bin metreden keyfi atlayan adama taş atan law ve tutup yere çarpan kid düşünekoysun o zaman roshi ne diyeyim. :S
Gamma Knife'ın da etkisi aşağı yukarı aynı gösterildi aslında.
O yüzden X ne yapmış Y ne yapmış o kadar takılmamak gerek. Sonuçta Luffy onaylı, etki ediyormuş o darbeler.:bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık