Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007: Tanuki-san

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    276
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madem ölmemiş Oden Kaido’yu indirir ittifakta koca anayı.Bu defter kapanmış olur.
Oden'in gücü yetmez Kaido'ya. Boşuna Hybrid modunu saklamamış Oden karşısında Oda. Hybrid'siz 20 sene önce aklını aldı bir balyoz ile Oden'in. Oden de eğer o zamandan bu yana zamanda akmış ise gelişmiş olma ihtimali yok gibi fazla. Hem böylece güçlenebildiğin kadar güçlen diyişi ile Oden'den sonra ne kadar güçlenmiş anlarız belki.

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Momo'nun meyvesi neye göre başarısızlık acaba?
Bence bayağı başarısız meyve önceliklenmeyve üzerinde hiç hakimiyet yok. İkincisi dönüşümler kontrol edilemiyor anca yoğun duygulanımla değişim oluyor. üçüncüsü meyveyi ktif kullandığında hafızası kayboluyor bilincini yitiriyor.
sanki meyve 2. Bir kişilik oluşturuyormuş gibi

Oden'in gücü yetmez Kaido'ya. Boşuna Hybrid modunu saklamamış Oden karşısında Oda. Hybrid'siz 20 sene önce aklını aldı bir balyoz ile Oden'in. Oden de eğer o zamandan bu yana zamanda akmış ise gelişmiş olma ihtimali yok gibi fazla. Hem böylece güçlenebildiğin kadar güçlen diyişi ile Oden'den sonra ne kadar güçlenmiş anlarız belki.
O zaman hybridi zorlar kıvama getirir luffy zoro işleme son noktayı koyar.Yarı ölü Kaido’yu almış olurlar Oden yenilirse.

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1- Oden'i birden sahaya sürdü.
2- Chopper gibi korkak üçlünün bir üyesi Queen'e vurup kan alıyor.
3- Daha geçen bölüm ölüyorum ben diye hüzün kasan Hyo yine yaşıyor. Kanla bezenmesi gereken savaş alanı Chopper sayesinde şu an pamuk şekerle bezeli.

Şu bölümün nesi iyi ki?

Oden yaşıyor diye ilk yorumumda sevinmiştim ama şimdi Oden'in sahte olma ihtimali rahatsız etti. Üstelik yaşasa mantıklı şekilde açıklayabilir mi meçhul.

Oden, gerçek Oden olabilir... Mantıklı bir açıklaması da mevcut bence zemini iyi yapmış Oda...
Pansuman yapmaya gelen kişi de Toki bu da saçlarından aşikar oldu. 972 ve973. bölümleri tekrar okursanız bugüne ışık tutan bilgiler verdiğini düşünüyorum.
Odenin kılıçlarının da başka olma sebebi onları tutukluyken Toki'ye teslim etmesidir... Odeni de büyük ihtimal tutsak olduğu zamana geri dönüp şimdi ki zamana göndermiş olabilir.

Toki bunları burada iyileştirip (sadece bandaj değil bu kadın özel bir karakter) Odenin dediği 20 yıl olayının doğruluğu sonrası geçmişe dönüp Odene durumu anlatıp sadece onu belki de hayatından vazgeçerek bu gücü kullandığı için onu buraya yollamış olma ihtimali var.

Bana Thanoslu Avengers serisini anımsattı bu olay...

Üstteki panelde "20 yıl sonrasına git aradığ..." Oden tam cümleyi bitirecekken Toki, Oden'in ağzını kapatıyor. Toki bu konuşmayı Oden'in ölümünden önce Wano'ya ilk geldiğinde yapıyor galiba.

Sonrasında Oden'in idamından önce hapishaneyi ziyaretinde Oden idam edileceğini söylediği zaman Toki; "Öleceğini kim söyledi" diyor.

Toki, Oden'in ölüm haberi geldiği zaman bu gücü kullanacağını ima ederek Oden 20 yıl sonrasına bak diyor.

Üstteki panelde Toki ölüm anında elini aya kaldırarak sen şafağın farkında olmayan aysın diyor.

Bu üstteki panelde de "20 yıl sonra belirecek dokuz gölgeyi bekle, işte o zaman şafağın belirtisini görebilirsin diyor. Acaba 20 yıl boyunca Oden, ayda mıydı?

Benim kafamı kurcalayan başka bir konu da Minklerin Dolunayda Sulong olması ve Kozuki'lerle Minklerin dostlukları. Kozuki'lerin sembolü de zaten dolunay biçiminde.

Üstteki panelde "20 yıl sonrasına git aradığ..." Oden tam cümleyi bitirecekken Toki, Oden'in ağzını kapatıyor. Toki bu konuşmayı Oden'in ölümünden önce Wano'ya ilk geldiğinde yapıyor galiba.

Sonrasında Oden'in idamından önce hapishaneyi ziyaretinde Oden idam edileceğini söylediği zaman Toki; "Öleceğini kim söyledi" diyor.

Toki, Oden'in ölüm haberi geldiği zaman bu gücü kullanacağını ima ederek Oden 20 yıl sonrasına bak diyor.

Üstteki panelde Toki ölüm anında elini aya kaldırarak sen şafağın farkında olmayan aysın diyor.

Bu üstteki panelde de "20 yıl sonra belirecek dokuz gölgeyi bekle, işte o zaman şafağın belirtisini görebilirsin diyor. Acaba 20 yıl boyunca Oden, ayda mıydı?

Benim kafamı kurcalayan başka bir konu da Minklerin Dolunayda Sulong olması ve Kozuki'lerle Minklerin dostlukları. Kozuki'lerin sembolü de zaten dolunay biçiminde.

Buradaki en önemli konu şu. Tokiye 20 yıl sonraya bak diyen kişi Oden. Oden 20 yıl sonra ne olacağını nereden biliyor? Toki de ağzını kapatıyor. Toki de biliyor 20 yıl sonra olanları. Yoksa bu gidiş geliş olayı 1 kaç keredir yaşanıyor mu? Yani Oden her defasında ölümün eşiğine gelince Toki zaman meyvesi ile başa mı sardı. Acaba bu yüzden mu oden dans etti. Çünkü önceki seferde dikkate almadı ve herkes öldü. Başa sardılar bu sefer dans etmeyi kabul etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık