Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007: Tanuki-san

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    276
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muhteşem seçeneği olsa, oraya oy atacaktım. Chopper ile yapılan komik kısımlar gayet hoştu.
Ve Oden? Ne alaka.. 2 hafta sonra anlarız umarım. Teşekkürler Türkçe çeviri için tekrardan.

Bu arada Marco Queen'e bulaştığı halde ne King ne de Peros ortada yok. Peros King ile savaşıyor olmasın.
Bölümde Sanji'de yok Jack'te yok. Sanji aşağı inip Peros'a yada yukarıda Jack'e takılmış da olabilir. Birinden birini görsek diğer senaryoları az çok tahmin edebiliriz diye daha fazla gizem kasmak amaçlı hiç birini göstermemiş Oda Bey. Şaşırdık mı :I

-Chopper'ın kılıcı durdurduğu panele daha büyük bir yer ayırmalıydı. Ne olduğu bile anlaşılmıyor. Ey Oda! Luffy-Zoro-Sanji olsa daha büyük bir panel çizerdin di mi ?

- Kınların iki bandaj sarmayla kendilerine gelmelerinden rahatsız oldum. Gidip bizimkilerin dövüşlerine salça olmalarından korkuyordum. Olacaklar gibi : (

- Oden ve Toki konusunda bir şey söylemek istemiyorum. Oda zor bir topun altına girdi. Çoğu kişiyi memnun edemeyecek gibi görünüyor. Ama Oda'ya bir şans verip şimdilik tepkisiz kalıyorum.
Gönül ister ki o kişi Oden olmasın ve bir şekilde kötü tarafta yer alıyor olsun. Kanjuro, Catarina vs. Böylece kınların rakibi fake Oden olur.
Toki/Hiyori de ellerinde rehin olsun.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık