Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burası ninja diyarı, samuray diyarı değil mi? Naruto'da olduğu gibi sağlam ninjalardan biri Oden'in şekline girmiştir. Niyetini bilemem tabii.
Ninjalardan şuana kadar Raizo dışında samuraylara güç konusunda yakın olan başka kimse görmedik.Oniwabanshu bile Hyogoro tarafından tek başına yenilmesi Wano'dan güçlü ninja çıkma ihtimalini düşürüyor.

edo tensei herhalde. inanamadım, ya da Kanjuro'nun çizimi. Oden değildir, Oden olsa duramazdık. Oden olamaz. ha olursa yemiş gibi yapıp sevinirim de, bu klasik ceee ölmedim çıkışını istemiyorum gibi.

Müttefik olan birinin Oden kılığına girmesi mantıklı durmuyor. 9 Kının karşılarında ölmüş krallarını görmesi feci travmatik olur. Bu travma sadece bir düşman tarafından verilirse mantıklı ve anlamlı olur bence.

Ya çok şakacı biri olmalı ya da cesaretlendirme konusunda biraz aptal biri olmalı. Kinemon hemen ağlamaya başladı bile.

oden öldükten sonra, toki meyvesinin gücü ile odenin zamanını geriye çevirip, diriltmiş ve ölmeden önceki zamanına geri getirmiş olabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık