Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben forumu düşünerek söylemedim bunu.Genel One Piece kitlesi için söyledim.
Ace ölümü epik değildi ama wb epik bir ölüm sahnesiydi yada yasunun idamı epik bir sahneydi.Ace pisi pisine kendini öldürttü.Bunun kitleyle alakası yok.Sevsemde ölmesine üzülsemde hatta akainuya nefret etmeme sebep bile olsa aptalca kendini öldürttüğü gerçeğini değiştirmiyor.Tıpkı hyo amca gibi.Adamlar zaten ilaç için uğraş veriyor sık dişini dayan beni öldürün demek boş ve saçma geliyor epikliği kalmıyor.

Gözlük kullanma zamanın gelmiş de geçiyor. Adamlar bir imparatorun şu ana kadar gördüğümüz en güçlü saldırısını yiyip iki bölüm sonra ayağa kalkıyor, haberin vardır umarım.
O imparator hibrit bile açmadı adamlara ? Ayrıca tek saldırıda cortu çekecek olsalar şu savaş hiç olmazdı zaten olay senin bu adamları görüşünle alakalı.Buna plot armor diyorsan gözlükten daha beter dertlerin vardır :D

Ace ölümü epik değildi ama wb epik bir ölüm sahnesiydi yada yasunun idamı epik bir sahneydi.Ace pisi pisine kendini öldürttü.Bunun kitleyle alakası yok.Sevsemde ölmesine üzülsemde hatta akainuya nefret etmeme sebep bile olsa aptalca kendini öldürttüğü gerçeğini değiştirmiyor.Tıpkı hyo amca gibi.Adamlar zaten ilaç için uğraş veriyor sık dişini dayan beni öldürün demek boş ve saçma geliyor epikliği kalmıyor.
Aptalca ölmesi konusunda haklısın.Ace Wb ve Yasu'nun aksine Akainu'nun galeyanına gelmesi yüzünden öldü.Ama bu onun ölümü sayesinde fanların gözünde daha değerli olmasını sağladı.

Tıpkı hyo amca gibi.Adamlar zaten ilaç için uğraş veriyor sık dişini dayan beni öldürün demek boş ve saçma geliyor epikliği kalmıyor.
Hyogoro orada prime hâlindeki güçte olduğunu eğer bu şekilde iblise dönüşürse oradakilerin çoğunu öldüreceğini söylüyor. Bunu yapmak yerine iblise daha dönüşmemiş iken kendini öldürerek bunun olmasını engellemek istiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık