Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 hafta ara verirken Oda böyle bi trollük yapıyorsa asıl buna sövülür. “Sövmeyin belki Oden değildir” ne yav. Bu daha da ayıp olur.

Daha neyin ne olduğu belli değilken Oda'ya neden sallamaya başladınız ki? Gördüğümüz kişinin kesin olarak Oden olup olmadığı bile belli değilken, neden gerçekmiş gibi küfür ediliyor? Oda'ya haksızlık ediyorsunuz bence.
Oden olduğunu hiç sanmıyorum ben de ninja tekniği falandır belki ama daha fazla panel kaplaması bile benim için sıkıntı. Seriye değer kaybettiren bir karakter resmen.
yani adam daha ölmemiş işte :T biraz burda takılsın öleceği zamana geri dönecektir yani, koskoca wanoda kaidouyu bi kere daha altına yaptırmadan gitmesin
Enmayı görünce Kaidonun paçadan akıyor zaten, gerek yok o gereksize :(

1 hafta ara verirken Oda böyle bi trollük yapıyorsa asıl buna sövülür. “Sövmeyin belki Oden değildir” ne yav. Bu daha da ayıp olur.
Adam arada vereceği sayının son sayfasında bunu çizmiş, çizdiği karakter gerçekten Oden ise ayrı sövülür eğer Oden değilse iki kere ayrı sövülür xD

Yahu sinirlerim alt üst oldu, dün arkadaşlarımla mf izledik Ace'in ölümüne hüngür hüngür ağlayarak uyudum gece ölmeseydi nasıl olurdu rüyama girdi. Şimdi gelen spoilera bak. Ulan Oda tek nefretin bize miydi ya??? Cidden tasarladığın andan beri nefret etmişsin karakterden ben bundan eminim artık. Seride her şeyi yap sorun yok ölmezsin, hadi bi mucize oldu da öldün sonra da yine ölmemiş çıkarsın............ Bi canım Ace'i fazla gördün ya şu seriye yatacak yerin yok Oda. Oden'in gelmesi hakkında ne düşündüğümü bile bilmiyorum, gidip biraz daha ağlayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık