Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum çok anlamszı konuşuyorsun kusura bakma.

Öncelikle İsmimin enma olması ve Zoro fanı olmam luffyden nefret ettiğim anlamına gelmez ki.
Bunun yanında zoro fanı olmamın sebebi luffynin anakarekter olması ve bu sebeple er yada geç herkesi geride bırakacağıdır. Bunun için time skipten beri zoro fanıyım.
Bu kısımla alakalı herhangi bir yorum yapmadım ben. Kullanıcı adına falan da bakmadım. Hatta olayın başında seninle alakalı bir durum falan yoktu. Ben ''Marco ve Luffy'' kıyaslaması yaptıktan sonra gelip bana ''kucak'' muhabbeti yapınca ben sana ilk kez yazmaya başladım. Dolayısıyla sen nasıl yazdıysan ben de aynı düzeyde yazdım. Şu yazdıklarının konumuzla alakası yok yani.

Ayrıca evet millet ömrü hayatı boyunca görmedi belki okadar dereceli kılıç ancak Zoro millet değil. Bir supernova ve birgün dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adam daha azı beklenemezdi.
Burası da çok anlamsız keza. Konu Luffy olunca meyvesi beleş falan diyen adamın, Zoro'nun 6 tane dereceli kılıç kullanmasını ''Yok efendim o süpernova, yok efendim o en iyi kılıç ustası olacak adam, yok efendim onun adı Zoro ona her şey mübah'' gibi anlamsız şeylerle hemencecik normalleştirmesi de ne yaman bir çelişkidir anlatamam. Zoro'nun olaylarını kendince anlamlı hale getirdiğin yolu Luffy üzerinde de kullansaydın bu çelişkiye düşmezdin mesela.

Marco Luffyi gömer.Kimse boş hülyalar içine girmesin.
Luffy'yi geç, Enzo bile 4 bölüm sonra Marco'yu dövecek seviyeye gelir. Artık güçlenme olayı 2. planda kaldı, zirveye oynuyonlar. 2 tane Yonko ile mücadeler ediyolar Marco diyon.

Seri aşırı hızlandı. Luffy bu arc itibariyle en güçlü kişi, Enzo da Amiral üstü bir seviyeye gelicek.

5 bölüm sonra Luffy>>Enzo>>Marco olur. Serinin geldiği nokta burası. Aşırı hızlandı artık, 2 tane Yonko'ya giriyolar Marco diyonuz hala. Bu arc itibariyle Luffy en güçlü kişi olur. Enzo da Amiral üstü bir güce gelir.

Hayır luffy kendini bitiridi ama kaido hala dimdik ayakta bm de cizik yok ama luffy>marco yersen. :fool:
İzninle Marco'nun Wano'ya geldiği bölümden itibaren yeniden okuyorum mangayı reis. Acilen Marco babanın imparatorları süründürdüğü sayfaları okumam lazım. Hızlı hızlı bakarken o panelleri gözden kaçırmışım galiba. :S

bu arc sonunda luffy amiralleri durdurabilecek kadar güçlenir. zoro da sağ kol durdurabilecek kadar güçlenir. ikisi de rakiplerini yenemezler.

Dostum çok anlamszı konuşuyorsun kusura bakma.

Bu kısımla alakalı herhangi bir yorum yapmadım ben. Kullanıcı adına falan da bakmadım. Hatta olayın başında seninle alakalı bir durum falan yoktu. Ben ''Marco ve Luffy'' kıyaslaması yaptıktan sonra gelip bana ''kucak'' muhabbeti yapınca ben sana ilk kez yazmaya başladım. Dolayısıyla sen nasıl yazdıysan ben de aynı düzeyde yazdım. Şu yazdıklarının konumuzla alakası yok yani.

Burası da çok anlamsız keza. Konu Luffy olunca meyvesi beleş falan diyen adamın, Zoro'nun 6 tane dereceli kılıç kullanmasını ''Yok efendim o süpernova, yok efendim o en iyi kılıç ustası olacak adam, yok efendim onun adı Zoro ona her şey mübah'' gibi anlamsız şeylerle hemencecik normalleştirmesi de ne yaman bir çelişkidir anlatamam. Zoro'nun olaylarını kendince anlamlı hale getirdiğin yolu Luffy üzerinde de kullansaydın bu çelişkiye düşmezdin mesela.
İlk kısımda zoro fanlarına gonderme yaptığın için bana hitaben yazdığını düşündüm. Sen kılıca bu kadar atıf yapıldı dediğin icin meyveye bedava diyorum yoksa bir problemim yok. Meyve ve luffy ile.yinede bu gerçekleri değiştirmez.

Ancak ne kadar denirse densin şuan zoronun kullandığı hiçbir kılıç bedavaya alınmadı. İlk kılıcı kuina sebebiyle istedi ve o kılıçla dünyanın en iyisi olmak için yanına aldı. İkinci kılıcı sandai kitetsu ise adam parasıyla kılıç alacaktı. Dükkandaki adamda lanetli kılıcı birine kakalarım hesabi koydu fıçıya. Zoro da bunu seçti. Adamda hayran kaldı üstüne bir kılıç hediye etti.

Üçüncü kılıcı shuusi ise gayette hakederek
Ryuma cesedi vs zoro savaşını kazanarak aldı. Cesedin çalınması vb zoroyka ilgisi yok zaten.
Daha sonra gene iyi niyetli biri olarak bu Kılıç'ın wanonun kutsal hazinesi haline geldiğini öğrendi ve karşılığında doğal olarak benzer bir kılıç istedi. Bu kılıçta enma.

Bunları görünce şimdi luffynin duruo duruken yediği şeytan meyvesimi bedava yoksa zoronun aldığı kılıçlarmı gerçekten karar vermek zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık