Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim oluşan vs.lere de bakarak, düşüncem şu şekilde:
-Snack -Who is Who - Jinbe
-Peros. - Sasaki -Franky
-Compote -Maria -Robin+Brook
-Daifuku -Ulti -?
-Oven - Page One -?
Üç tayfanın komutan sonrası elemanları bu şekilde sıralanıyor ve aynı sıralarda olan kişiler aşağı yukarı denktirler.

Brook eğer Robin ile beraber Maria'yı indirirse çok da güçlü değildir demek.
Perospero da Brook'un tayfadaki sırasına göre fazla kaçıyor şu an için. Franky her zaman Brook'tan güçlüydü çünkü.
Brook'un orada kalması veya oradan ayrılacaksa da Apoo, Page One seviyesinde birisiyle dövüşmesi en mantıklısı.
Page One ile Ulti'yi Nami ve Usopp alacak gibi gözüküyor.

Ayrıca Apoo ve Hawkins tayfaya yeni katıldıkları için Uçan altılı değiller. Güç ile alakalı değil. Ayrıca bu ikisinin durumu da belli değil. Bizim tarafa geçme ihtimalleri var.

Page One ile Ulti'yi Nami ve Usopp alacak gibi gözüküyor.

Ayrıca Apoo ve Hawkins tayfaya yeni katıldıkları için Uçan altılı değiller. Güç ile alakalı değil. Ayrıca bu ikisinin durumu da belli değil. Bizim tarafa geçme ihtimalleri var.
Kesin olmadığı için boşluk bıraktım. Ama öyle gibi gözüküyor.
Güç hesabına Apoo, Hawkins, Big Mom tarafından Bege ve Jinbe'yi de dahil etmedim. Tamamen tayfadan ve güvenilir değiller çünkü. Dediğin gibi bizim tarafa geçme ihtimalleri var.

Queen vs Apoo, Drake olabilir mi diye düşünüyorum.

Apoo şuanda hala düşman safında olsa da panzehri kaybedip Queen'in planını hiç etti. Queen 1 saat tutamazsa bizzat bunu öldüreceğini söylemişti. Aynı şeyi Drake içinde söylemişti.

Sanji vs Jack, Queen vs Apoo ve Drake ikilisi olabilir. Brook, Anasını tokatladığı Peros'un aklını alır zaten. İçimiz rahat aslan parçası için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık