Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallah Zoro onu yamultup yatırıp gitti bu saatten sonra ister dik dursun ister shishi sonson yemiş gibi yamuk dursun farketmez
Biraz laf olsun diye fanlık yapmak yerine adam niye öyle diyor hangi sahneler için öyle diyor düşünmeye çalış. Adama sürekli tek başına iken en az 2 kişi daldılar. Zoro da Drake ile birlikte dalıp kesti.

Apoo fanı üye arkadaşımız da onlara rağmen hala ayakta diyor.

Perospero Yonkou'nun 5. adamı. Kaido tayfası 3 komutan+Who veya Sasaki oluyor bu kişi. Eşleşmelere bakarsak eğer Jinbei 4. adamla dövüşüyor, Franky ise yonkounun 5. adamı ile dövüşüyor.

Sasaki ile aynı güçte.

Perospero ayda dönüşen Carrot ve Wanda'dan hasar aldıktan sonra Brook ve Chopper iş birliği ile yenilebilir.
Maria Sasaki'den güçlü olabilir. Tayfasında ayrı yeri var gibi. Oda Canavar korsanlarını çizerken de Who's Who ve Maria'yı ayırmış. Belki güç konusunda da komutanlardan sonra geliyorlardır. Drake'nin durumu özel zaten.

Hyo dayı oden ayarlarında bir adammış. Luffy'yi eğitmesi mantıklı oldu. Sağlam iş yaptı ölmeden önce. Öleceğini düşünmüyorum ama misyonunu tamamladığı için ölse de şaşırmam.
Marco klasını konuşturdu ve ben ayrı klasmandayım dedi bize. Helal olsun. Ben Big Mom'ı oyalamak için adada oldupunu düşünmüştüm ama Oda bu şekilde değerlendirdi. Yorulmuş olmasında tabiki iki güçlü adama karşı savaşmanın da etkisi var ama, daha çok zehirlenenleri iyileştirirken gücünü tükettiğini düşünüyorum. Bu sebeple 2v1 e daha fazla dayanamaz muhtemelen.
Sabji konusunda yorum yapmama kararı aldım. Karakteri geröekten çok seviyorum, mangaka hala boş yaptırıyor. Rakibiyle eşleştirse bu bölüm seri adına nasıl bir kayıp olurdu? Hala uzatma derdinde. Sonra bitirmek istediğinde bağlamaya vakti olmayacak garip bir son okuyacağız ona üzülüyorum

Biraz laf olsun diye fanlık yapmak yerine adam niye öyle diyor hangi sahneler için öyle diyor düşünmeye çalış. Adama sürekli tek başına iken en az 2 kişi daldılar. Zoro da Drake ile birlikte dalıp kesti.

Apoo fanı üye arkadaşımız da onlara rağmen hala ayakta diyor.
Birincisi Drake ile beraber dalmadı Drake zaten dövüşürken Zoro göstere göstere tek attı ikincisi ayakta ama tek yemedi sözüne cevap verdim üçüncüsü burda zaten şakalaşıyoruz ciddiye almanı gerektirecek hicbirşey yok ortada

Hyogoro'nun öleceğini bilsem hadi neyse de ölmeyeceği için boşuna vakit kaybı paneller. Adam ölecekmiş gibi veda ettir. Saygı bölümü yap. Sonra öbür bölüm kurtaracaklar. Bu bölüm tamamen anlamsız olacak.
En azından mimawariguminin işini bitirdi ama onlarda be işe yaramaz eziklermiş. O değilde bu Hyoguro galiba eskiden Oden seviyesindeymiş şaşırdım buna. Ama bencede olmez. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık