Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido ve Jack'e 9 Kın girdiler, şimdi Kaido'ya 3 kaptan 2 sağ kol giriyor, Sanji ise tek başına Jack'e girecek (1 milyarlık adama). 4 milyarlık adama 5 kişi + 9 kişi girenleri ayakta karşılayanlar, tek başına 1 milyarlık adama giren(+ Queen ve King'in elinden esir aldı) Sanji Reis'e ne diyecekler :sapkali::sapkali::sapkali:

Abartma o kadar bence. Who's Who bildiğin 4. komutan işte. Sasaki de tahminimce 5. komutan. Perospero gibi bir şey yani. :D
Odanın supernovalara bakış açısını biliyorsun.ucan altımınım en güçlüsü bence kesinlikle Xdrake. Cimbeinin whoya muamelesini görüyoruz bu bölümde.
Presperoyu çözemedim değişik karakter kimse ile eleştiremiyorum.Tobiroppo sıralamam .

Drake who sasaki maria ulti page1
Hawkins ile Apoyu drakenin arkasına koyarım.
Arlong bir gün tekrar gövde gösterisi yapar ise Sasaki ile durumunu görürüz.

Odanın supernovalara bakış açısını biliyorsun.ucan altımınım en güçlüsü bence kesinlikle Xdrake. Cimbeinin whoya muamelesini görüyoruz bu bölümde.
Presperoyu çözemedim değişik karakter kimse ile eleştiremiyorum.Tobiroppo sıralamam .

Drake who sasaki maria ulti page1
Hawkins ile Apoyu drakenin arkasına koyarım.
Arlong bir gün tekrar gövde gösterisi yapar ise Sasaki ile durumunu görürüz.
Arlong Holdem'i bile yenemez. O kadar net konuşuyorum.
İlla ki daha kesin bir kanıt istiyorsan, Luffy'nin Sasaki'den güçsüz olan Ulti karşısında G4 açmaya yeltenmesine bakabilirsin.

Jinbei de kendi tayfasıyla BM tayfasından kurtuldu bunlar olurken. Ben balığı hala önde görüyorum. Mesele yonkouya karşı bir şeyler yapmaksa bir arc önce Jinbei de yaptı. Ama tabi enmaya alışır da tam bir hakimiyet kurarsa Zoro geçebilir o zaman.
Cimbei Napolyonu eliyle durdurup gemiden artı aynı şekilde Sakazukinin yumruğunu durdurdu ama Zoronun çatıda yaptıkları daha fazla geldi bana ama az bir fark ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık