Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Sanji'ye laf atanlara söylüyorum...
Zoro bir anlık sinirle idamdan sonra Orochi'ye slash atmasına niye ''Ovv Zoro abim çok hawalı.'' dediniz?
Eğer orada Denjiro olmasaydı Onigashima baskını diye bir şey olmayacaktı , tüm plan yatacaktı. Objektiflik adı altında niye bunları konuşmuyoruz o zaman? Herhangi birisinin bunun yüzünden Zoro'ya laf attığını hatırlıyor musunuz? Ben hatırlamıyorum şahsen.
Görmek istediğinizi görüyorsunuz arkadaşlar , fikrinizden döndürecek bir güç de yok ortalıkta. Olacağını da sanmıyorum , dilediğiniz gibi yorumlayama devam edebilirsiniz ama WG'ye girip KF ile benzer yorumlar görünce söylemek istedim bunları.

Black Maria'nın bir tuzak kurduğunu biliyor, Robin'i hedeflediği biliyor, kendi halledemediği için Robin'i oraya çekiyor. Nerede konuşmak için konuşmuşum? Sorduğuna cevap aldığında boş konuştun diyeceksen tenezzül etmeyelim
Sanji ilk yakalandığı zaman buradan gitmesi gerektiğini söylüyor. Başka yerde ihtiyaçları olabilir bana diyor.

Sonraki bölüm yine aynı şekilde durmadan bir acele olma durumu var.

Sanji Robin'e güveniyor onu küçümsememelisiniz diyor. Onların söylediği şeyleri yapamayacağını zaten kendisi de biliyor.

Sonrasında da olayın gidişatı Kin'emonlara kayıyor. Sanji bu çöplerin Robin'i alamayacağını biliyor ve acelesi olduğundan dolayı onu buraya çağırıp halledeceğine güveniyor. Kaldı ki Robin de güvendiği için teşekkür edip öncesinde tokatlıyor Maria'yı yani burada tuzak, ihanet nerede var hacı? Adam spo'da zaten belirtmiş tuzağa düşürüldüğünü zor durumda olduğunu? Robin oraya gelirken nasıl tuzağa düşürülecek?

Okuduğunu anlama da sorunlar yaşıyorsan o senin sorunun. Ben spoiler hakkında fikrimi beyan ettim gelip de bir sanji fanını tahrik edeyim diye saçma bir şeye girişmem. Alıntılama demem de ki sebep gereksiz tartışmaya girmek istemememden dolayı. Çocukça olan ve komik olan ne biliyor musun, bir karaktere bu kadar bağlanıp o karakter için karşıdaki kişiye anlamsızca savunmalar yapmanız. Kardeşim beğenmiyorsan yazılanları engelle geç. Bunda sıkıntı ne ? Bir karakteri eleştirince niye bu kadar ağrınıza gidiyor. Sende burada birilerine ders vermeden önce konunun nasıl başladığını anla idrak et sonra ahkam kes. Kendi kendine çalıp oynarsan sıkıntı yok. Alıntılayıp saçmalarsan o zaman cevabını da alırsın.
Forum mantığını bilmeyen insanlar gelip burada konuşuyor :D Enerjimi tüketmeye değmezsin :d

Sanji'ye laf atanlara söylüyorum...
Zoro bir anlık sinirle idamdan sonra Orochi'ye slash atmasına niye ''Ovv Zoro abim çok hawalı.'' dediniz?
Eğer orada Denjiro olmasaydı Onigashima baskını diye bir şey olmayacaktı , tüm plan yatacaktı. Objektiflik adı altında niye bunları konuşmuyoruz o zaman? Herhangi birisinin bunun yüzünden Zoro'ya laf attığını hatırlıyor musunuz? Ben hatırlamıyorum şahsen.
Görmek istediğinizi görüyorsunuz arkadaşlar , fikrinizden döndürecek bir güç de yok ortalıkta. Olacağını da sanmıyorum , dilediğiniz gibi yorumlayama devam edebilirsiniz ama WG'ye girip KF ile benzer yorumlar görünce söylemek istedim bunları.
Laf attılar. :D Denjiro gemi kesince, Zoro kıskandı bile dediler yaw.

Ayrıca Onigashima baskını olurdu. Kaido önemsemiyor Orochi'yi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık