Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha geçen bölüm işkence görse bile Robin diye bağırmayacak gibi hava verdi Sanji. Bakalım görseller çıkınca belli olacak, ama bu bölüm cidden acınası bir şekilde ''taskatee Robin'' diye bağırmışsa... Üzücü olur. İyi ki sevdiğim bir karakter değil diye şükür ediyorum. xd

Sanji net kınların yanına gidiyor. Marianın konuşmasını duydu herif ha gitmezse adam değildir.
Sanji, Maria gidecek diye biliyor. Jack'ten haberi yok. Gitmese de sıkıntı olmaz.

Hayır Oda bunu neden yapıyor komik mi? Sanji niçin bu duruma düştü o odada dayak yedi ve hikayede nasıl bir ilerleme oldu? Hikayeye hiçbir katkısı olmayan boş işler yapıyor Oda. Oraya girer gizli bir bilgi edinir anlarız ama bu şekilde olunca insan sinirleniyor sonra dövüş çizecek vakit ve panel yok diyor...
Enies Lobby'de de vakit geçirmek için aynı şeyi yapmıştı. Hikayeye gram katkısı yok.

O ara Robin ve Brook başka işler peşinde koşsa mantıklı olacak ama geçen arclarda yaptığı şeyi gene hikayeye sokmuş.
Sanjiye kadın tokatla demiyoruz ama oradan kaçmayı bile denemiyor adam. En azından bir şeyler yapmayı denese karizmayı kurtaracaktı ama hiç bir şey yapmıyor şaka gibi. Ben bu kadar leş bir karakter görmedim. Her geçen gün değerini daha da düşürüyor.
Kadınlara vurmuyor. Hem Maria hem de etrafındaki diğer kadınlar adama birlikte dalıyor. Kendini savunuyor sadece. Vurmadan anca bu kadar oluyor demek ki? Abartmasan?

Daha geçen bölüm işkence görse bile Robin diye bağırmayacak gibi hava verdi Sanji. Bakalım görseller çıkınca belli olacak, ama bu bölüm cidden acınası bir şekilde ''taskatee Robin'' diye bağırmışsa... Üzücü olur. İyi ki sevdiğim bir karakter değil diye şükür ediyorum. xd

Sanji, Maria gidecek diye biliyor. Jack'ten haberi yok. Gitmese de sıkıntı olmaz.
Taskete diye bağırmamıştır. O kadar da değil..........

Sanji'nin bir şey yaptığı yok fakat sürekli laf yiyor. Ben harbiden yorumları anlayamadım???

Robin bana güvendiğin için teşekkür ederim diyor forumda kadını sattı, tayfasına ihanet etti adam değilsin Sanji deniliyor. :D Okuduğunuzu anlamıyor olabilir misiniz? Adam tayfa arkadaşına güvenip rakibi ona bırakıyor.

Enies Lobby'de Nami'ye yaptığı gibi??? Bazen harbiden mantıksız şekilde sırf laf atmak için karakterlere saldırılıyor.

Oda'nın Sanji nefretini gördükçe buna bile şükür diyorum artık :D Bölüm bir çıksın iyice anlarız neyin ne olduğunu erkenden yargıya varmamak gerek. Ha Robini çağırması benim için Sanji'nin çizgisini bozmaz sonuçta Yonko bölgesindeyiz birbirlerine destek olacaklar illa ki. Ve Robinin de bir şekilde dahil olması gerekiyordu burada Robini küçümseyenlere onu buraya çağırarak ufak bir ders vermek istemiş olarak algıladım. Bu tuzağa çekmek değil ona güvenini gösterir Robinde zaten seviniyor Sanji'nin güveninden dolayı.
Ya Robin onu der zaten de bu iş Sanjiye uymuyor reis. Nefret ettiği ailesini bile tuzakta bırakmayan adam Sanji. Neyse bir konuşmaları görelim durum netleşsin anlarız.
Oda bu Wanoda çok adam harcadı, tayfanın huyu suyu zaten değişti bazı noktalarda 2yden sonra umarım böylesi bir hatayı Sanjide de yapmaz.

Jack Kınlara gidiyor ve orada sadece Toki var. Toki ne yapabilir bilemiyorum.
Samuray Hiyori olmasın oradaki :rolleyes:
Bir de Sanji son anda yetişip yaralı Jack'e tek atıp çatıya çıksa ne güzel olur : (

Jack'in iyileşmiş olması mantıksız ama iyileşmiş şekilde çizilirse rakibi Sanji ya da Drake olur.

-

Bu arada Oda'ya helal olsun. Öyle karizma karakter yaratmış ki ne yaparsa yapsın adamın karizma bir şekilde toparlanıyor. Sanji OP'un en karizmatik karakteri diye Oda bol bol handikap veriyor. Başka açıklaması yok.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık