Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bunu fark etmemiştim. Samuraylar tarafında iri kıyım biri vardı. Bu adamı o sandım geçtim. Hyogoro'dan başka böyle giyinen var mıydı? (orta paneldeki iri kıyım)

Yoksa Hyo dövüştükçe eski heybetine mi kavuştu : ))

Son gözüktüğünde böyleydi. Ufak tefek ve tek kılıçlı.

Üye silindi 6810

Ben bunu fark etmemiştim. Samuraylar tarafında iri kıyım biri vardı. Bu adamı o sandım geçtim. Hyogoro'dan başka böyle giyinen var mıydı? (orta paneldeki iri kıyım)

Yoksa Hyo dövüştükçe eski heybetine mi kavuştu : ))

Son gözüktüğünde böyleydi. Ufak tefek ve tek kılıçlı.

İçinde tuttuğu gücü salmış lao g gibi

Ya siz Sanji'yi ne sanıyorsunuz arkadaşlar. Yok Jack ile nasıl vs atsın yok Queen i nasıl yensin falan filan. Serinin ikinci yarısı luffy hariç kimseden adam akıllı bir şey görmedik ama şu an zoro çatıda hatırı sayılır bir performans sergiliyor Franky aşağıda Sasakiyi zorluyor Nami ve usopp bile kaç tane kafa darbesi yemesine ragmen hâlâ iyi performans sergiliyorlar. Böyle bir durumda sanji neden Queen ya da Jacki suitsiz alamasın ya da suitle fark etmez. Şu anki handikaplı hali ile bile ben inanıyorum Queen indirecek güce sahip. Böyle hallerini önceden de gördük Sanji'nin. O yüzden biraz sabredin ve SS yi bekleyin.
Jack'i suit giymeden, Queen'i de suit'li alır bence. Jack'e fazla gelebilir, Kınlardan da biri yardım ederse.

Luffy gear 4 ile Big Mom ın 3. numaralı komutanı ile 11 saat dövüştü.Az kalsın ölüyordu.Nami olmasa rezil oluyordu.Sanjinin Kaido nun yıkımcısı en dayanıklı adamını yenmesi suit le bile imkansız.Süper insan gücü uyanırsa belki.
Ona dövüş demek pek doğru degil ya tamam başta dövüştüler ama sonra luffy bisküvi yedi yani başka bir şey oldugu yok.

Misyonu falan bilmem de son ciddi rakibi Pica olan Zoro'nun çatıya çıkması da son ciddi rakibi vergo (ki o da yarım kaldı) olan Sanji'nin bir komutan ile karşılaşacak olması da bana hala garip geliyor. İnsan araya bir dövüş falan sıkıştırırdı yav. Luffy ne güzel aşama aşama gitmişti. Keşke Zoro ve Sanji de öyle gitselerdi.
Hadi onu geçtim, Sanji en son gördüğümüzde Daifuku tarafından falan da tokatlanıyordu. Bu kadar kısa sürede bu seviyeye, tahminen, gelmiş olması çok garip geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık