Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji sahnesinin ne gereği vardı? Sanji neden direkt oraya gitmedi? Diğer karakterler direkt rakipleri ile kapışırken neden Sanji bu saçma sapan olaya maruz kaldı? Mantıklı bir sebep gören varsa söylesin.

Şu sahnelerin tek çizilme sebebi Oda'nın Sanji düşmanlığı. Başka da açıklaması yok. Onun üzerinden boş mizah kastı.

Oda bildiğin uğraşmak istemiyor Usopp,Nami,Chopper,Robin için dövüş çizmeye. Zaman atlamasından beri kaç sayı oldu tayfada herkesin doğru düzgün bir rakiple eşleştiği arc Balıkadam Arc'ıydı. Sonrasındaki arclara bakalım;
Punk Hazard:Luffy,Law,Zoro'nun rakibi var. Gerisi konu mankeni.
Dressrosa:Tayfadan 4 kişi Arc'ın yarısında Luffy'den ayrılıyor 1 sene görmüyoruz.
Tüm Kek Arc:Luffy bu sefer diğer dörtlüden ayrılıyor.Sanji'yi kurtarmak için Nami.Chopper ve Brook'u alıyor. Arc boyunca sadece Luffy 2 tatlı komutanıyla dövüşüyor geri kalan dördüne yine doğru düzgün rakip ve dövüş görmüyoruz.
Wano:Arc'ın yarısına kadar tayfadan kaydadeğer tek vs Zoro'nun Killer ile olan dövüşü.
Baktığımız zaman 400-450(10 yıldan fazla) sayıdır Robin,Usopp,Nami,Chopper dövüştükleri tek yer Balıkadam Adası.
Not:Atladığım kısımlar olabilir.
Hepsi balık adam adasında dövüştü ve çok rahat kazandılar güçlerini göstermediler.
Zoroyu hala Dazbones kadar kimse zorlamadı.(kuma mevzularını saymıyorum).
Hop birden yonkou karşısında show yapıyor 3d2y sonrası Zoro Luffyden güçlüymüş o zaman.
Usopp Gözlem hakisi açtı trebola ezildi.
Sanji Dof ve Vergo ile dalaştı Oveni uçurdu ama kısa çarpışmalardı. Hala en büyük dövüşü Cabura.
Chopper için Kumadori.Nami için Kalifa .Usopp hala Sogeking olmadı.Franky çapapa.Brookun tek vs si balık adam.

Senin çizeceğin mizansenin evveliyatını seveyim Oda. Mesele Sanji olduğu zaman gavatın önde gidesin gavatlıkta çığır açansın. Zevkine yaptığın bu adilikler artık bıktırdı. Sanji'yi ele ayağa düşürmeden hem onun karizmasını sarsmayacak hem de Robin'e olan güvenini daha net yansıtacak şeyler söyletebilirdin. "Robin kurtar beni seni yakalayacaklarını düşünüyorlar çünkü seni tanımıyorlar" ya da "seni yakalacaklarını düşünecek kadar aptallar" tarzı bir laf mevzuyu gayet güzel bağlardı. Bunu söyledikten sonra seksi bir şekilde sırıtarak odadaki gacıların yüzüne bakardı bir de Sanji. Hadi hayırlı işler. Yapacağın bu olum. Ve bunu bilerek yapmadığının da hepimiz bilincindeyiz. Kodumu art niyetlisi.

Sanji, canısı kadınlara vurmamanı anlıyorum, tamam vurma sıkıntı yok. Ama onlara vurmadan da etkisiz hale getirebilirsin. Hızınla etraflarında dolanır durur kendi ağlarına yakalanmalarına sebep olabilirsin. Eline ip alıp bunları tek tek bağlayabilirsin. Kendini savunabilirsin. Kalifa tekme attığında savunuyordun kadının bacağı acımasın diye düşünmedin o zaman da şimdi b.haki zırhı çakacakken mi önündeki gözü dönmüşün canı yanar diye tribe giriyorsun? Has sektör ya. HSDK'nın ana karakteri Kenichi de kadınlara vurmaz onlarla dövüşmez. Ama asla bu kadar aciz duruma düşmezdi. Kendini savunurdu yeri gelir elini kolunu kitler etkisiz hale getirirdi rakiplerini. Çabalardı yani. Delikanlının hasıydı ve bu icraatları onun delikanlılığından bir gram götürmedi. Az örnek al olum. Senin savaşamaman demek sadece senin zarar görmen, ölmen demek değil. Senin yardım edemediğin insanların da ölmesi, işkence görmesi acı çekmesi demek. Düşman orrrrrtam çocuğunun önde geleni hatta. Nami'yle Robin'e hayal etmek istemeyeceğin şeyler de yapabilirler fırsatları olsa. Biraz kendine gel, gücünü efektif kullan kadınlar karşısında da. İnan onlara vurmadan da çözebilirsin meseleyi. Tabi seni bu hale sokan da az önce bahsini yaptığım gavat :/

Şu iki yavşağın tipine, verdikleri tepkiye bakar mısınız? Ulan siz kim köpeksiniz kodumu hurdacı artıkları. Kaptan dediğiniz adam kapı kapı dolaşıp bozuk ütü arayan adam lan, siz hayırdır yaprağım? Güya eziklediğiniz adamın ceketindeki düğme etmezsiniz anasını satayım. Bekleyin hele

Ya sen hep böyle ol kurban olurum sana ben. Erittin bitirdin bizleri bu bölüm be. O samimiyetin cana yakınlığın, olgunluğun... Bizlere insani yönünü daha çok göster varlığını yediğim. Bu bölüm senin bölümündü. Cansın, canansın.

Öldüğümde beni buraya gömsünler diye yazacağım vasiyetime.

Ama ben ölmeden önce millete imkansız istekler kitleyerek gidecek, vicdanları sarsacak bir insan değilim. Alternatif veriyorum. Buraya da gömebilirler. Amele yanıklım yazık etme kendini gel beraber güneşlenelim her türlü kremin benden. Maho maho gezme ortalıkla öyle.

Bu üye aşırı argo ve küfür maksatlı kelime içeren bu yorumu nedeniyle yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepsi balık adam adasında dövüştü ve çok rahat kazandılar güçlerini göstermediler.
Zoroyu hala Dazbones kadar kimse zorlamadı.(kuma mevzularını saymıyorum).
Hop birden yonkou karşısında show yapıyor 3d2y sonrası Zoro Luffyden güçlüymüş o zaman.
Usopp Gözlem hakisi açtı trebola ezildi.
Sanji Dof ve Vergo ile dalaştı Oveni uçurdu ama kısa çarpışmalardı. Hala en büyük dövüşü Cabura.
Chopper için Kumadori.Nami için Kalifa .Usopp hala Sogeking olmadı.Franky çapapa.Brookun tek vs si balık adam.
Franky senor pink nasıl unutursun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık