Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004: Kibi Dango

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro enma olayina dair kisa bir ornek vermek isterim enmasiz zoro alamadi yok kinlar enmasiz yapiyor diyen arkadaslar olmus ayni mantikla oden’de enma ile kaidoyu kesti biraksin kiliclari kinlar oden’den daha guclu ya da luffy en guclu ama hep lastik meyvesine gubeniyor yiyorsa mevyesiz olsaydi hicbirsey yapamazdi demek gibi. Arkadaslar zorlamayin adam kilici kullanabilen 2. Kisi tayfanin da gucte 2 numarasi enma uzerinden zoro dusmanligi ne bileyim cok kotu yani
Enma, Zoro fanlarının kendisini bile rahatsız eden bir kılıç oldu, yapmayın etmeyin. Kılıca bu kadar vurgu yapılması en çok Zoro fanlarını rahatsız ediyor. Bu görülüyor.

Enma, Zoro fanlarının kendisini bile rahatsız eden bir kılıç oldu, yapmayın etmeyin. Kılıca bu kadar vurgu yapılması en çok Zoro fanlarını rahatsız ediyor. Bu görülüyor.
Niye rahatsız etsin ki shounen seri sonuçta.
Kılıçların ruhları vs. bir çok şey görebiliriz daha dallanıp budaklanacaktır bu konu.
Dümdüz devam etmesi saçma olurdu böyle şeyler merak uyandırıyor ve bilinmezlik ekliyor.
Kılıçların işlenmesi benim hoşuma gider açıkçası ama E.oda zaman ayırıp ta işlemez.

Son düzenleme:
Bölüm 50 küsür: Her kılıç kara kılıç olabilir. Güçlenip en güçlüsü olacağım.

Bölüm 1003: Seri kılıç değiş abem Oda. Bu zayıf kılıçlarla olmuyor bu iş.:)

Niye rahatsız etsin ki shounen seri sonuçta.
Kılıçların ruhları vs. bir çok şey görebiliriz daha dallanıp budaklanacaktır bu konu.
Dümdüz devam etmesi saçma olurdu böyle şeyler merak uyandırıyor ve bilinmezlik ekliyor.
Kılıçların işlenmesi benim hoşuma gider açıkçası ama E.oda zaman ayırıp ta işlemez.
Şimdi zamanında Luffy'nin meyvesine peşinen laf edip beleş güç diyenler için bu kılıç çok büyük etki yaptı. Yoksa benim açımdan da bir sorun yok zaten başından beri konseptte vardı. Ayarsız karakter övmeleri yerle bir oldu işte.

Kaido fazla abarttı oden mevzusu yüzünden oldu. Halbuki kılıç sadece bir araç . Buda Zoro haterlerinın eline malzeme oldu işte. Halbuki manga okuyoruz geminin bile ruhu olup bir Kılıç'ın olmaması japon kültürüne ters bir durum. Odenin ruhu Kılıçta yaşıyor geyiği işte.
Neyse zaten wano arc sonu kaidodan başka enma ile mazisi olan pek karekter kalmıycak.

Bölüm 50:Kara kılıç ne ***
Bölüm 1003: (Kaido karşısında) Verdim kara kılıcı aldım kararmamışı,bu handikapla bile alırım bu camışı
Reis düşmanlarına acıyor. Millet kaido dan korkarken bizimki hangimizin hortumu büyük diye kapışıyordu :)
[Kesinlikle fanlık duygusu ile yazılmamıştır (!) ]

zoro gibi zirveye oynayan karakterde enma çok dandik bir kılıç olarak kalıyor. diğer kılıçları da dandik zaten. hiçbirinin zoro'ya düzgün bir katkısı olmadı daha. enma ile zoro'nun potansiyeli artmadı. zoro'daki mevcut gücü kullanıyor sonuçta ekstra bir güç kazandırmıyor. enma oden'in kılıcı, kaido bile kılıçta oden'i hissediyor. zoro, oden'in yanında ikinci planda kalıyor böyle olunca. bu yüzden zoro'ya özgü ve zoro'ya "powerup" verebilecek bir kılıç almasını isterim. mevcut kılıçların hepsi görev itemi gibi. hikayedeki bir önemi olan kılıçlar. asıl güç sağlayacak kılıcını daha almadığını düşünüyorum.

Hayırlısıyla Sanji ve Trap Kiku şakasını da atlattık mı Sanji bu arclık komik duruma düşme kontenjanını tamamlamış oluyor. Bundan sonra rahatız. xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık