Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004: Kibi Dango

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bu arcı sündürmek isterse bu zoanlara uyanış verip dövüşleri uzatabilir. Kaido da uyanış açarsa Luffy sürünürken iyice yerleri yalar duruma gelir.
Meyve uyanışının sadece paramecia tipi meyve kullanıcılarına has olduğunu düşünüyorum. Logia'lara hakisiz dokunamıyorsun(varsa, zayıf noktasını bulman lazım), Zoan'ın hibrit formu var ve Paramecia'nın da meyve uyanışı var. Böyle bir mantık kurdum çünkü öbür türlü olursa, diğer meyve türlerinin de uyanışı olacaksa paramecia tipi meyveler değer ve önem olarak diğer meyve türlerinin çok altında kalıyor. Bu konuyla alakalı bir konu başlığı varsa ya da Oda'nın yaptığı bir açıklama varsa bilgilendirirseniz sevinirim ama açıkçası zoan&logia uyanışı görmek istemem seride.

Meyve uyanışının sadece paramecia tipi meyve kullanıcılarına has olduğunu düşünüyorum. Logia'lara hakisiz dokunamıyorsun(varsa, zayıf noktasını bulman lazım), Zoan'ın hibrit formu var ve Paramecia'nın da meyve uyanışı var. Böyle bir mantık kurdum çünkü öbür türlü olursa, diğer meyve türlerinin de uyanışı olacaksa paramecia tipi meyveler değer ve önem olarak diğer meyve türlerinin çok altında kalıyor. Bu konuyla alakalı bir konu başlığı varsa ya da Oda'nın yaptığı bir açıklama varsa bilgilendirirseniz sevinirim ama açıkçası zoan&logia uyanışı görmek istemem seride.
Bu İmpel Downdaki dev yaratıklar uyanış açmış zoan kullanıcılarıydı ama bilinçleri yerinde değildir. Yani Zoanların uyanışları var ama gösterir mi Oda bunu bilemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık