Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004: Kibi Dango

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış hatırlamıyorsam Kaido nun ordusunda 500 tane yapay meyve kullanıcısı vardı. Bunlar 10 kişide 1 seçilip mantıken her biri 10 hazcı veya bekleyen denk gelirse. Kaido'nun tarafından 500*10 asker gidip Kaido'nun 5000 askerine denk olurlarsa Chopper in çabaları sonucu 500 asker daha taraf değiştirirse Kaido'dan 10.500 kişi eksilip ittifaktan herhangi bir eksilme olmayacakmış gibi bir durum ortaya çıkıyor. Dolayısıyla 27.000 son durumda 16.500 e düşmüş olur. İttifakta 5000 kişi kalmıştı. Samuraylar 400 e karşı 3000 kesmişlerdi yani 7.2 kat bir rakama tekabül ediyor. As adamlar da giderse Kaido tarafının şansı sıfıra inmiş olur. Tabiki Oroçi nin emrindeki 10 000 kişi saf değiştirir mi belli değil. Ama değiştirmezlerse bile samuraylarin tarafı bir hamle ile bitmiş oluyor.
Yoğun eleştiriler olabilir tabiki ama unutmayin ki Oden 10 kişiyle dalmış yeni yonko adayını ordusuyla birlikte bicecekken en olmadık meyve karşı taraftaydı. Hatta en olmadık 2 meyve.

Son düzenleme:
Benim anlamadığım kossssssssskocaaaaaaa younkoooooooo dediğimiz adam oroçinin kafasını kestiğinde ölüp ölmediğini anlayamaması :)) adam 10 bölüm sonra canlandı saçma..
2 ci konu bu kınların yanına gelen kişi hiç umurumda değil asıl konu kaido hibrit forma geçti adam bölümü değişti yukarda ne oluyor ne olacak kimsenin umurunda değil :D Wano evimiz kaido babamız reis vur öldür önce ( kid ) :oleyo2::oleyo2::oleyo::oleyo::oleyo2::oleyo2:

Benim anlamadığım kossssssssskocaaaaaaa younkoooooooo dediğimiz adam oroçinin kafasını kestiğinde ölüp ölmediğini anlayamaması :)) adam 10 bölüm sonra canlandı saçma..
2 ci konu bu kınların yanına gelen kişi hiç umurumda değil asıl konu kaido hibrit forma geçti adam bölümü değişti yukarda ne oluyor ne olacak kimsenin umurunda değil :D Wano evimiz kaido babamız reis vur öldür önce ( kid ) :oleyo2::oleyo2::oleyo::oleyo::oleyo2::oleyo2:
Orochi'nin kafasının gösterilmesi okuyucuların akıllarında "Muhtemelen Orochi ölmemiş" gibi bir düşünceye itiyor ama kesin bir durum değil. Belki Orochi ölmüş, CP-0 olayı anlatırken sadece göstermelik olarak gösterilmiş olabilir.

2.ihtimal ise ölmemiş olabilir farklı bir nedenden dolayı. Bu Kaido ve Orochi'nin planı da olabilir veyahut Orochi'nin özel bir gücü vardır. Mesela benim aklıma gelen, eğer Orochi özel bir güçle halen yaşıyorsa, Orochi'nin 9'tane Ejder kafası vardı hatırlanırsa, yani burdan bir bağlantı kurarak Orochi eğer öldürmek isteniyorsa 9 kere kafasını kesilmesi gerektiği gibi bir durum geliyor. Bu sadece benim uydurduğum ve örneklemek açısında kullandığım bir düşünce ama bir ihtimal. Neden olmasın ?

Burda ki sorun Kaido'nun kesişi sırasında Orochi'nin ölüp/ölmemesi değil bu olayın arkasında yatan bir şeylerin olma ihtimali. Kaido eğer öldürmek istiyorsa, öldürebilir, öldürmeye muktedir bir güce sahip.

Son düzenleme:
Ben ilk baktığımda Enel mi dedim.

Resimlere bakınca siluetin göründüğü yer odanın merdiven tarafı. Yani merdiven çıkarken ki durumu resmedildiği için vücudunun küçük bir kısmı görünüyor. Enel'in sırtındaki davulların o sahne de belli olması gerekirdi. Bu nedenle Enel değildir.

Ayrıca son sayfa da, sanki ağlayan bir siluet var. erkekler ağlamaz diyerekten bu siluete kadın diyesim var.
Oda işi heyecana vurmayı seviyor Enel olsa dahi sırtındaki davullar göstermez ama dediğin gibi o şahıs sanki ağlıyor ve erkeklerden ziyade Enel ağlamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık