Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1004: Kibi Dango

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji bu bölümle birlikte imajını bayağı toparladı bence ki black maria da gücüne vurgu yaptığına göre allstarlarla kapışma geliyor gibi.
ne de olsa dinazorlardan kalma bir kuralı dinazorlarla dolu bir ortamda devam ettiriyor.
Bu arada robin sanjiye ne fısıldamış veya sanjinin yanında bir ağız çıkarıp ne demiş olabilir?
Frankyden böylr bir atak beklemiyordum ki alıp sasakiyi fırlatma büyük iş. Hep zoroya deniyordu sınırı gözükmedi falan diye de esas frankymiş gizli olan.
Elektrik herhalde her zaman büyük güç olacak. Elektriğin işe yaramadığı bir Bigmom gördük bir de skypiea da ölmeyen insanları gördük.
Hiyori yardım eden ama robinin de oraya geleceği biraz bariz gibi
brook da herhalde bir yerlerde şov yapacak ama nerede öğrenemeyeceğiz gibi, kızıl yol anıtını da görmedik henüz.

Son düzenleme:
Toki imparatorları 1 2 yıl sonraya atıp bizimkilere süre kazandırma ihtimali olabilir mi bana hala hakisini kullandıktan sonra 10 dk mola gibi saçmalığa ihtiyacı olan luffy nin imparator yenme şansı yok gibi geliyor çünkü
Toki seriye dahil olursa bunun gibi milyon tane senaryo yazılabilir,bence olmasın cılkı çıkar.

Tama(biraz ciddi ama olsun :d), Nami ve Usopp'unun(ne kadar nefret etsemde) bu sahnesi güzeldi.

Ayrıca son sayfadaki silüet ile ilgili olarak şunu demek isterim ki Yamato ve Ryokugyu olamaz.

Silüet olarak bilinen kişi daha çok kadın olmasının yüksek ihtimal olduğunu ve boyunun kısa olduğunu biliyoruz.

Yamato neden olamaz? Boyu çok uzun çünkü. Silüet kişi Kin'emon'un yarı boyunda ama Yamato'dan tam emin olmasam da ya ondan uzun ya da ona yakın bir seviyedeydi. Yani Yamato boydan kaybediyor.

Ryokugyu neden olamaz? Çünkü erkek. Hangi ara Wano'ya geldi? Neden kınlara yardım ediyor? Gibi soruların cevabını açıklayacak bilgimiz de olmadığı için sallama bir yorum olur. Tabi Amirallerin boyunun baya yüksek olduğunu hatırlıyorum ki Ryo'nun boyu da baya bir yüksekti animede hatırladığım kadarıyla.(Sanırım mangada boyuyla alakalı bir durum gösterilmedi)

Hiyori ve O-Toki olabilir ama benim aklımda kim olduğu hakkında hiçbir şey yok.

Sadece direktmen yüz benzerliğinden dolayı kişileri tahmin etmeyi bırakıp, silüet hakkında bize verilen bilgilerden yola çıkarak yorum yapılması daha uygun olur. Çünkü resim ilk atıldığında çok sallama yorumlar gördüm.

Enel diyenlerde ciddi demiyor belirtmek gerekirse.

Son düzenleme:
Tama, Nami ve Usopp'unun(ne kadar nefret etsemde) gülümseme sahnesi güzeldi.

Ayrıca son sayfadaki silüet ile ilgili olarak şunu demek isterim ki Yamato ve Ryokugyu olamaz.

Silüet olarak bilinen kişi daha çok kadın olmasının yüksek ihtimal olduğunu ve boyunun kısa olduğunu biliyoruz.

Yamato neden olamaz? Boyu çok uzun çünkü. Silüet kişi Kin'emon'un yarı boyunda ama Yamato'dan tam emin olmasam da ya ondan uzun ya da ona yakın bir seviyedeydi. Yani Yamato boydan kaybediyor.

Ryokugyu neden olamaz? Çünkü erkek. Hangi ara Wano'ya geldi? Neden kınlara yardım ediyor? Gibi soruların cevabını açıklayacak bilgimiz de olmadığı için sallama bir yorum olur. Tabi Amirallerin boyunun baya yüksek olduğunu hatırlıyorum ki Ryo'nun boyu da baya bir yüksekti animede hatırladığım kadarıyla.(Sanırım mangada boyuyla alakalı bir durum gösterilmedi)

Hiyori ve O-Toki olabilir ama benim aklımda kim olduğu hakkında hiçbir şey yok.

Sadece direktmen yüz benzerliğinden dolayı kişileri tahmin etmeyi bırakıp, silüet hakkında bize verilen bilgilerden yola çıkarak yorum yapılması daha uygun olur. Çünkü resim ilk atıldığında çok sallama yorumlar gördüm.

Enel diyenlerde ciddi demiyor bu arada onu da belirteyim.
Arkadaki iki şebek hareketlerine kıyasla reis ne kadar sakin durmuş.Buradan bile ne kadar olgun olduğu anlaşılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık