Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsine yüklediği sıra genelde final atakları oluyor. Onun dışında yoğun koka kullanımı görmedik. Gördüğümüz en yoğun haki kullanan iki isim Luffy ve Katakuri. Katakuri üstüne k.hakisi full açık geziyor gibi duruyordu.
Bu bölüm Kaido'ya üçüne de basıp dalmış gibi.

Bir kişiyi kesmesi için hakisinin o kişiden çok olması lazım bilgisi nerde geçiyor?
Direk böyle bir bilgi geçmedi.

Smoker, Tashigi'ye " Senin hakin Law ile dövüşe yetmez. " benzeri bir şey diyordu.
Doffy, Law'a " Önünde duran Vergo'yu görüyorsun değil mi? Onun bu halinin tırnağı bile olamazsın. " benzeri bir şey diyordu. Orada Vergo'nun hakisi övülüyordu. Üstün haki sahibi diye.

Bunların üzerine öyle yorumlandı.

Kaido'nun as adamlarını tokatlaması gereken korsanlardan bahsedilirken tek bahsedilen Hasır Şapkalar değil herhalde. Bepo, Penguin ve Shachi de bir zahmet bir boss indirsin; Uçan Altılı'dan birini alıp Kalp Korsanları'nın fasülyeden denizlerde dolaşmadığını göstermeleri gerekiyor.

Bu arada Kiku'nun kılıcını kıran ve kolunu kesen saldırıyı Killer da rahat karşıladı. Bu Killer da epey güçlü bir eleman demek ki. Yani bütün donanmaya kafa tutan Kanjuro'yu kesen Kiku bu saldırıda kol verdi sonuçta. Gerçi bu seride kol verme olayı basit de.

Üye silindi 6810

Direk böyle bir bilgi geçmedi.

Smoker, Tashigi'ye " Senin hakin Law ile dövüşe yetmez. " benzeri bir şey diyordu.
Doffy, Law'a " Önünde duran Vergo'yu görüyorsun değil mi? Onun bu halinin tırnağı bile olamazsın. " benzeri bir şey diyordu. Orada Vergo'nun hakisi övülüyordu. Üstün haki sahibi diye.

Bunların üzerine öyle yorumlandı.
Anladım teşekkür ederim, bende odanın açıkladı birşeyse neden tartışılıyor filan dediydim kendi kendime :)

Aynen ama oranı önemli. Yani üç şeye basıyor diye çok basıyor anlamı ya da yoğun kullanıyor anlamı çıkmaz. Ama bence de Zoro yükledi mi fazla fazla yüklüyor özellikle final ataklarına.
Sen meyve kullanmıyanların haki konusundaki dezavantajından bahsetmişsin ben ona istinaden yazdım. Bu dezavantajı en çok yaşayanlardan biri Zoro'dur, çünkü Mihawk'dan anladığımıza göre kılıç ustaları kılıcı çoğunlukla haki basıyor. Saldırı yapmasalar bile kılıçlarına haki akıtıyorlardır, savunmada da önemli çünkü. Bir de Zoro da üç kılıç var.

Sen meyve kullanmıyanların haki konusundaki dezavantajından bahsetmişsin ben ona istinaden yazdım. Bu dezavantajı en çok yaşayanlardan biri Zoro'dur, çünkü Mihawk'dan anladığımıza göre kılıç ustaları kılıcı çoğunlukla haki basıyor. Saldırı yapmasalar bile kılıçlarına haki akıtıyorlardır, savunmada da önemli çünkü. Bir de Zoro da üç kılıç var.
Pek görmedik ama koka kullandığını. Genelde ciddi saldırılarında koka asılıyor. Belki Tashigi tarzı kullanıyordur gözükmeyeninden. Ama ben koka kullanımı kastettim yoksa belirtilmediği sürece Tashigi tarzı kullananları bilemiyoruz.

Pek görmedik ama koka kullandığını. Genelde ciddi saldırılarında koka asılıyor. Belki Tashigi tarzı kullanıyordur gözükmeyeninden. Ama ben koka kullanımı kastettim yoksa belirtilmediği sürece Tashigi tarzı kullananları bilemiyoruz.
Ama Kaido'yu ıskaladığı saldırı final atağa gibiyi, sonradan Luffy gibi bitap düşmüştü, hırıldıyordu. Yine de dövüşe devam edebiliyor.

Ama Kaido'yu ıskaladığı saldırı final atağa gibiyi, sonradan Luffy gibi bitap düşmüştü, hırıldıyordu. Yine de dövüşe devam edebiliyor.
Hepsini yüklemedigi söylenebilir zira öyle bir 5-10 dakikalık bekleme süresi olduğunu görmedik. Sonuçta sonrasında haki yükleyip yeniden saldırdığını gördük. Vallaha boşuna mesaj attırıyorsun aklın yolu bir.:( Hem neyi tartışıyoruz anlamadım.

Hepsini yüklemedigi söylenebilir zira öyle bir 5-10 dakikalık bekleme süresi olduğunu görmedik. Sonuçta sonrasında haki yükleyip yeniden saldırdığını gördük. Vallaha boşuna mesaj attırıyorsun aklın yolu bir.:( Hem neyi tartışıyoruz anlamadım.
Luffy'den fazla haki kullanmadığını nasıl bileceğiz onu soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık