Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar olunca biz de la la la mı yapalım yani ? Olanı söylüyoruz ya, olmayanı söylersek gelip söylenebilirsiniz tabi. Luffy, adam akıllı vs atıp kazandı da ben mı hayır dedim.

Örnek: Kaç yıldır sitedeyim, Luffy'nin Lucci dövüşüne laf ettiğimi gören varsa gelip yazsın...
Tamam da diğer türlü Luffy bir dövüşte 2 3 kat birden mi güçlensin bu daha kötü olurdu. Oda hep Luffy'i en zor düşmanlarla karşılaştırıyor. Sonlara doğru zaten 1v1 e dönecek. Doff vs sinde ki geri sayım benim de hoşuma gitmiyor ama biraz da bossları öne çıkarmaya çalışıyor Oda. Bossun karizmasına ana karakterin karizmasından çok önem veriyor adam.

Bu kadar tekniği aynı bölümde görmek bende sidik yarışına girilmiş havası sezdirdi. Hadi hayırlısı güzel bir savaş olsun da sıkıntı yok.

İlk saldırısında neden Gamma yapmadı yapmadı diyenleri E.Oda duymuş. Buyurun yaptı.
Tam işlevli halini çokta merak ediyordum aslında ama daha savaşın başlarındayız ya işlememiştir ki o. :artiz:

Neyse savaşın devamında 2. bir Gamma saldırısı ya da yeni saldırı gebedir bu duruma. Yeni saldırısına güveniyor olmasının temennisiyle... ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 120)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık