Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zorocu arkadaşlar Enma ve Oden olayına ne diyor acaba?
Bu çok boş bir mizah bence. 9 kın kaidoyu yaralayabilmelerine, ryu kullanmalarına rağmen birinin de götü yiyip enmayı tutmaya kalkmamış. Kinemon bile ''ben olsam tutmazdım'' diye ağzıylan itiraf ediyor. Zoro, Thor gibi marvel değimiyle ''worthy'' biri olduğu için tutuyor işte kılıcı. Koca Wanodan, samuray ülkesinden 1 tane adam çıkmamış o kılıcı tutacak. Adam bunu kullanabiliyorsa vurduğu da kendisine helaldir.

Konu Beyazsakal'ın daha güçlü olup olmaması değil, konu Beyazsakal'ın MF'deki performansı yere göğe sığdırılamazken, Kaido ve BM'nin yerin dibine sokulması. Üstelik, Kaido ve Big Mom'ın şu an için MF Beyazsakal'dan iyi gidiyor olmalarına rağmen.
Artık yaşlanmış, Squardo'yu gençliğinde olsa saldırıyı fark ederdi gibi iddialar da bu noktada anlamsız kalıyor, çünkü tamamen MF WB'den bahsediyoruz.
Dostum bilmiyorum ben su zamana kadar ovulucek birsey yaptiklarini gormedim ve savastada wbin ustunde bir performans gormedim hatta yasli wb mf bunlari yaptiysa kaido ve linlin ortaligi öttürür diye düsünüyordum henuz birsey yok beklemedeyiz kusura bakmada mf wbyi bence sen hafife aliyorsun adamin yere goge sigdirilamasinin sebebi pos biyiklari degil yaptiklari.
Edit:gencliginde olsa squardonun saldirisindan kacardi diye birsey iddaa etmedim lutfen mesajimi birdaha oku.

Son düzenleme:
Dostum bilmiyorum ben su zamana kadar ovulucek birsey yaptiklarini gormedim ve savastada wbin ustunde bir performans gormedim hatta yasli wb mf bunlari yaptiysa kaido ve linlin ortaligi öttürür diye düsünüyordum henuz birsey yok beklemedeyiz kusura bakmada mf wbyi bence sen hafife aliyorsun adamin yere goge sigdirilamasinin sebebi pos biyiklari degil yaptiklari.
Bu bölümlerde yonko'ları küçümseyenleri anlayamıyorum.

Kaido: Ada uçururken, kasıtlı olarak en güçsüz formunda dövüşüyor ve darbeleri bilerek alıyor. Bir ton G4 darbesi, kılıç darbesi, 9 kından kalan darbeler, Gamma Knife, Kid'in saldırıları... Görünüşe göre adamda hala çizik bile yok. Adamın olması gerektiği gibi, saldırıyı dodgelaması bile ankette Zoro'ya oy yağdırmaya yetmiş. Bu şekilde pervasızca dövüşüp şu an bu kadar sağlam durabilecek karakter One Piece'de zor bulunur.
Big Mom: Hala çizik bile almadı. Üstüne saldırılarının yıkıcılığının haddi hesabı yok. Zoro'nun saldırısının farkını uzaktan fark edip, Kaido'yu uyaracak kadar durumun farkında. Kesinlikle tüm gücünü de kullanmıyor.

Bir de novalara bakıyorum, şu an hala beş kişi (ki bunlardan biri meyvesi çoklu dövüşlerde çok tehlikeli olan Law), iki tane ciddi olmayan yonko'ya ciddi hasar veremediler. Yok killer şunu yapmış, yok Zoro saldırıyı savuşturtmak zorunda kalmış vs. bana çok boş geliyor.

Bu çok boş bir mizah bence. 9 kın kaidoyu yaralayabilmelerine, ryu kullanmalarına rağmen birinin de götü yiyip enmayı tutmaya kalkmamış. Kinemon bile ''ben olsam tutmazdım'' diye ağzıylan itiraf ediyor. Zoro, Thor gibi marvel değimiyle ''worthy'' biri olduğu için tutuyor işte kılıcı. Koca Wanodan, samuray ülkesinden 1 tane adam çıkmamış o kılıcı tutacak. Adam bunu kullanabiliyorsa vurduğu da kendisine helaldir.
Mizah açısından sormadım ki. Mizak için sorsam yanına bunu ima eden bir şeyler eklerim zaten. :/

Şahsen beni rahatsız eden bir durum bu. O yüzden sordum. Enma ilk çıktığında da "Kaido'ya bilinen tek yarasını Enma verdi" denilmişti mangada, ondan da rahatsız olmuştum. Sonradan Kaido olayında her iki kılıcı kullandığını görünce yanıldım demiştim. Ama şimdi bakıyoruz mangada Enma'ya anlam yüklenmesi hala devam ediyor. Bu şekilde bir kullanım beni rahatsız ediyor ve bunu sorgulamak/konuşmak istiyorum. Enma ve Oden olayından sıyrılıp bölüme odaklanmak gelmiyor içimden çünkü.

karakterlar arası konuşma leş. Sanki ilkokul dövüşü izliyoruz. Kaido falan hile mi diye soruyor aynen hack açtı.
Oda sen çok kötü bir yazar ama iyi bir çizersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık