Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimseden medet ummadan mı? Killer heyecan yaptı Luffy'nin vurabildiği görünce "aaa bu sefer farklı mı olacak?" dedi. Utanmasa kaptan bu çocuğun yanından ayrılmayalım diyecek.
Bir umuttur yaşamak be yuba.

Şimdi önümüzde ki hafta ilk kim düşecek. Benim Oyum Law'a. Bu kadar mobil bir karakter orada çok göze çarpar.

O değil de Law yine bir kolu kaybedince ağlar mı Mugiwara diye.

Üye silindi 1004

Bir umuttur yaşamak be yuba.

Şimdi önümüzde ki hafta ilk kim düşecek. Benim Oyum Law'a. Bu kadar mobil bir karakter orada çok göze çarpar.

O değil de Law yine bir kolu kaybedince ağlar mı Mugiwara diye.
Law düşerse çok fena dayak yerler Luffy'i direkt kurtardı. O adam olmazsa oradan çıkamazlar ya.

Ne kadar zorlarsam zorlıyım olmuyor, tahminimce marco king ile queeni jinbei ile sanjiye bırakıp yukarı gelecek. Big Mom'ı kaido inene kadar oyalayacak. Big Mom orada fazla şu anda. Marco dayanıklı çar. En azından bir süre tutabilir. Ancak Big Mom korsanları ortaya çıkınca ne olacak hiç bilmiyorum...

Kimseden medet ummadan mı? Killer heyecan yaptı Luffy'nin vurabildiği görünce "aaa bu sefer farklı mı olacak?" dedi. Utanmasa kaptan bu çocuğun yanından ayrılmayalım diyecek.
Geçen sefer adamlar müttefikleri ile böyle bir duruma geldiklerinde sırtlarından hançerlenmişti bu sefer farklı mı olacak demesi gayet mantıklı. Kid ve Killer hiç zarar veremeyeceklerini bildikleri adamlara dalacak kadar gözü karalarsa yine benden övgü alırlar ama yerenleri de anlayışla karşılarım ama daha başlangıç bu bakalım neler olacak.

Üye silindi 1004

Ne kadar zorlarsam zorlıyım olmuyor, tahminimce marco king ile queeni jinbei ile sanjiye bırakıp yukarı gelecek. Big Mom'ı kaido inene kadar oyalayacak. Big Mom orada fazla şu anda. Marco dayanıklı çar. En azından bir süre tutabilir. Ancak Big Mom korsanları ortaya çıkınca ne olacak hiç bilmiyorum...
Big Mom korsanları ortaya çıkmayacak. Oda işini bilir fazla geleni arktan atar.

Law düşerse çok fena dayak yerler Luffy'i direkt kurtardı. O adam olmazsa oradan çıkamazlar ya.
Yesinler zaten. Nush İle Uslanmayanın Hakkı Tekrir, Tekrir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir.

Zamanında BM o canavar sizin boyunuzu aşar dediğinde dinleyeceklerde. Kadın analık yaptı ama dinlemediler. Analarını ezdiler. Şimdi analarından emdikleri burunlarından gelecek. Gelsin az bile. Kim dedi git en güçlü canavarı kızdır diye sana.

Üye silindi 1004

Yesinler zaten. Nush İle Uslanmayanın Hakkı Tekrir, Tekrir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir.

Zamanında BM o canavar sizin boyunuzu aşar dediğinde dinleyeceklerde. Kadın analık yaptı ama dinlemediler. Analarını ezdiler. Şimdi analarından emdikleri burunlarından gelecek. Gelsin az bile. Kim dedi git en güçlü canavarı kızdır diye sana.
Zoro reis demişti ikisine birden girilmez diye. Söz dinlemedi Luffy. Bir aşçı için dayağı yine ikisi yiyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık