Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sende Red Rocda yeni haki yok diyordun. Killer'in olayını da herkes söylüyordu ya zaten olacak bir şeydi. :ehe:
1000 tane sallayalım 2 tanesini tutunca ne oluyo objektif mi?
Ben çizmemiş dedim sanki yok gibi duruyor ama muhtemelen olabilir sekinde yorumladım. Zira çizime ne kadae bakarsam bakayım o yeni hakiyi göremedim.

Lawa laf ediyoruz tamamda kidin kurduğu ittifakıda gördük law gücüne göre şeyler yapıyo meyvesi çok kullanışlı luffynin yerine sopayı law yese Allahına kavuşmuştu

Olm bu Kid ne kadar itici bi adam ya. Kolpaçino setinden fırlamış gibi boş boş laflar edip duruyor. Bırakın şunu da tek başına 2 dakika dövüşsün Kaido ile. Shanks gibi bi adamı bile delirtip kolunu kestirmesinden anlamam gerekirdi.
Yancısı da aynı. Ayar etti beni. Boş boş konuşuyor :mad:

Titanların savaşı başladı cin lambadan çıktı.
Zoro'nun çatıya çıkması King ile esleşmesinden daha iyi oldu bence.

Kaido beklendiği gibi Bm az ötede bekle bakalım gençlerin ne numaraları varmış demeye getirdi. Gençler show yapacak elbet ama denge aleyhlerine gibi. Yonkolar saçmalamazlarsa çatıyı mezbahaneye çevirmeleri gerek. Bakalım Oda yonkoları nasıl alaşağı.edecek.

Ancak bm savaşın dışında oturup beleyecek biride değil Son panel 2 yonko vs 5 nova alev alev olacak. Umarım Oda güzel bir ziyafet hazırlamıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık