Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Kullanılabilen haki miktarı değil, sahip olduğu bir haki miktarı vardır. Enma da kendiliğinden kullanıcısının hakisini alıyor, kullanıcı haki basmıyor. Bu yüzden kılıcı Oden'den başka doğru düzgün kullanan çıkmamış, ki Zoro bile tam olarak kullanamıyordur o kılıcı. Sadece uçurum kesme sahnesinde bile bu durum açıkça gösterildi.
Ben de onu diyorum , Enma kullanıcının haki basması için zorluyor ama sonuçta bu hakinin kaynağı belli. Bu hakinin kaynağı zoro , sonuçta Enma kullanıcının hakisini alıyor , kılıcın kendi hakisi yok.
Eğer Zoro'nun silahlanma haki seviyesi , sahip olduğu haki miktarı Luffy'den az ise Luffy'den iyi haki kullanmasının veyahut daha doğru bir tanımla daha güçlü hakisinin olma imkanı yok bana kalırsa.
Yoksa Enma , kullanıcının haki seviyesini , sahip olduğu haki miktarını arttırmıyordur , onu demek istiyorum. Sadece olduğundan fazla ryou kullanmasını sağlar diye düşünüyorum. O sayısal örnekteki gibi

Ben de onu diyorum , Enma kullanıcının haki basması için zorluyor ama sonuçta bu hakinin kaynağı belli. Bu hakinin kaynağı zoro , sonuçta Enma kullanıcının hakisini alıyor , kılıcın kendi hakisi yok.
Eğer Zoro'nun silahlanma haki seviyesi , sahip olduğu haki miktarı Luffy'den az ise Luffy'den iyi haki kullanmasının veyahut daha doğru bir tanımla daha güçlü hakisinin olma imkanı yok bana kalırsa.
Yoksa Enma , kullanıcının haki seviyesini , sahip olduğu haki miktarını arttırmıyordur , onu demek istiyorum. Sadece olduğundan fazla ryou kullanmasını sağlar diye düşünüyorum. O sayısal örnekteki gibi
Aynı Goku'nun yerçekimi ile gücünü arttırması gibi. Zoro kılıca alışınca Enma'nın verdiği en güçlü potansiyelini ortaya çıkaracak.

Hitetsu bile başkası olsa tüm hakisini Enma'ya kaptırır ve bayılırdı. Zoro'da haki o kadar derya deniz ki, Enma çeke çeke bitiremedi bildiğin. Bunu tartışmaya bile gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 70)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık