Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünya hükümeti için poneglifler 2 yonko'dan daha tehlikeli olabilir demek ki. Zaten şu an yeri bilinmediğine göre yaptılarsa da gizli yapmışlardır senin dediğin riski almamak için. Sen kimde olduğunu düşünüyorsun peki gorosei'de değilse?
Gorosei onların babası im değilse deniz kralları saklamış olabilir diyorum şahıs olarak aklıma başka mantıklı biri pek gelmiyo bu dediğimde düşük bi ihtimal zaten devrimcilerin işi olmaz heralde taşla falan emin değilim sence

Ben de tam olarak aynı şekilde düşündüm.

Ama zamanında bazı teoriler vardı, Kaido'ya zamanında birisi ope ope gücüyle ölümsüzlük basmış da law onu geri alacak gibisinden, teoriye katılmıyorum ama fena bir durum olmaz kaidonun ölümsüzlüğünü "bir şekilde" law'ın bozması. Tabi bu kadarı abartı olur
Kaido'nun ölümsüzlüğü bence meyvesinden geliyor.Teorilerimden birinden Big Mom'ın Kaido'ya balık meyvesini Tanrı Vadisinde ölüm döşeğinde verdiği ile ilgiliydi.

Gorosei onların babası im değilse deniz kralları saklamış olabilir diyorum şahıs olarak aklıma başka mantıklı biri pek gelmiyo bu dediğimde düşük bi ihtimal zaten devrimcilerin işi olmaz heralde taşla falan emin değilim sence
Eğer taşların götürdüğü yerin içeriğini biliyorlarsa en çok devrimcilerin işi olur taşlarla.

Ben gorosei'de olduğunu veya yok edildiğini düşünüyorum. Mariejois balıkadam adasının tam üstünde, eğer poneglifin balıkadamlarda olduğunu biliyorlardıysa mutlaka ya almış ya da kimse alamasın diye yok etmişlerdir. Shanks, loki gibi isimlerde olmadığına ise eminim
Kaido'nun ölümsüzlüğü bence meyvesinden geliyor.Teorilerimden birinden Big Mom'ın Kaido'ya balık meyvesini Tanrı Vadisinde ölüm döşeğinde verdiği ile ilgiliydi.
Böyle çıkarsa çok iyi olur

Eğer taşların götürdüğü yerin içeriğini biliyorlarsa en çok devrimcilerin işi olur taşlarla.

Ben gorosei'de olduğunu veya yok edildiğini düşünüyorum. Mariejois balıkadam adasının tam üstünde, eğer poneglifin balıkadamlarda olduğunu biliyorlardıysa mutlaka ya almış ya da kimse alamasın diye yok etmişlerdir. Shanks, loki gibi isimlerde olmadığına ise eminim

Taşlar yok edilemiyor.

Yok edilemez diye biliyorum yapıldığı maddeden dolayı devrimciler şu yönden taşla uğraşmayabilir karşılarına korsanlarıda almak zorunda kalırlar yonkouya bulaşmamak için çünkü tüm taşlara ihtiyaç var farklı bi yol izliyo devrimciler şuana kadar ilerde ne olur bilemem tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık