Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bu Kaido'daki zoan form fetişi baydı. Luffy'e yaptığı saldırıyı diğerlerine yapsa alayı inmişti şimdiye. Luffy bile o k. hakiye ve hıza rağmen tam olarak yırtamıyor. Diğerleri bam diye yerlerdi kafalarına.
Kayaların altından daha rahat çıkıp dövüşebilmek için zoan forma geçiyor uğraşmamak için sanırım.

Yav risk olursa olsun, bir yonko ve tayfası denizcilere karşı hiçbir şey yapamaz; kaldı ki taş dünya hükümetindeyse bile şu an kimse bilmiyor zaten
Yok onuda diyiyorum atıyorum kaido 2 tane kırmızı ele geçirdi big mom da + diğer küçük korsanları yanlarına katıp büyük hasarlar verebilirler ve biçok kişide ne olduğunu öğrenirse boş bi taş değil bu deyip sürekli bişiylerle uğraşmak zorunda kalır dünya hükümeti

Yok onuda diyiyorum atıyorum kaido 2 tane kırmızı ele geçirdi big mom da + diğer küçük korsanları yanlarına katıp büyük hasarlar verebilirler ve biçok kişide ne olduğunu öğrenirse boş bi taş değil bu deyip sürekli bişiylerle uğraşmak zorunda kalır dünya hükümeti
Dünya hükümeti için poneglifler 2 yonko'dan daha tehlikeli olabilir demek ki. Zaten şu an yeri bilinmediğine göre yaptılarsa da gizli yapmışlardır senin dediğin riski almamak için. Sen kimde olduğunu düşünüyorsun peki gorosei'de değilse?

Law'ın şu cümlesinin altında anlam aramalı mıyız sizce?
Luffy ve Zoro yeni teknikler gösterdiyse Law'ın da mutlaka yeni teknikleri vardır.Burada bahsettiği tekniğin Gama Knife'ın bir üst versiyonu olabileceğini düşünüyorum.Sözlerinde içten yok etmek geçtiği için ordan mantık yürüttüm.

Kaido benimle dövüşebilecek birkaç insan var bu bana nasıl zarar verebildi dedikten sonra Luffy'nin arkasındaki silüetlerde forumumuzda ilah ilan edilen Garp yok bu arada bu daha bir şey değil iddiamın arkasındayım one piece deki en büyük balon Garptır ergeç çıkacak demiştim ilk posta geldi şu rocks olayının derinine inilirse daha da netleşir herşey.Şuan en güçlü adam olarak lanse edilen adamın zihninde onla kıyalanabilecek adamlar xebec,roger,wb,shanks ve oden yani Garp sengoku gibi balonlar adamın tehdit listesinde yer almıyor.Dediğim gibi bu daha başlangıç ilerde herşey daha da netlik kazandığında ak koyun kara koyun ortaya çıkar.
Arkalarda kalmasın çok güzel yorum xD

Bölümde bir şeyler eksikti, bir şeyler yolunda gitmiyordu ama analiz edemiyorum.
Doğal değil bölüm, kes yapıştır yapılmış gibi. Sanki sıra tabanlı oyun oynuyorlar.

Luffy ve Zoro yeni teknikler gösterdiyse Law'ın da mutlaka yeni teknikleri vardır.Burada bahsettiği tekniğin Gama Knife'ın bir üst versiyonu olabileceğini düşünüyorum.Sözlerinde içten yok etmek geçtiği için ordan mantık yürüttüm.
Ben de tam olarak aynı şekilde düşündüm.

Ama zamanında bazı teoriler vardı, Kaido'ya zamanında birisi ope ope gücüyle ölümsüzlük basmış da law onu geri alacak gibisinden, teoriye katılmıyorum ama fena bir durum olmaz kaidonun ölümsüzlüğünü "bir şekilde" law'ın bozması. Tabi bu kadarı abartı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık