Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garpı da anması gerekti gibi ya, Rogerla da Xebecle de dövüşmemiştir. Garp hatta daha çok andiriyor Luffyi. Diğer 5li kılıç tayfadan
Garp denizci orda korsan olarak düşünüyo bence bide garpı koysa şuda olmalıydı buda olmalıydı olayı dahada büyür dragonda yok roger KK olmuş adam tabi olcak xebec kaptanı ki kimleri emri altına almış adam zamanında en tehlikeli korsan shanks gücünü kanıtlamış olsa ki orda var adam oden zaten biliyoruz WB kaidonun (yaşarken) en büyük tehditti onun için BM de yok mesela ve gördüğü herkesin luffy ile bağı var korsan olarak

Garp denizci orda korsan olarak düşünüyo bence bide garpı koysa şuda olmalıydı buda olmalıydı olayı dahada büyür dragonda yok roger KK olmuş adam tabi olcak xebec kaptanı ki kimleri emri altına almış adam zamanında en tehlikeli korsan shanks gücünü kanıtlamış olsa ki orda var adam oden zaten biliyoruz WB kaidonun (yaşarken) en büyük tehditti onun için BM de yok mesela ve gördüğü herkesin luffy ile bağı var korsan olarak
Garp savaşta var. Onu görmüş çünkü Tanrı Vadisinde. Baş sayfalarda Mihawk yok denmiş mesela, onun olmaması normal veya Dragon Teach gibilerin. Kaidoyla karsilasmamis adamları katmiyorum :T

Ferit Zoro diyorki bölümde dikkat dağınıklığına yer yok diyor haklı da Luffy hariç herkes teke gider orada ama be adam gidip de Kaido'ya bunu dedikten sonra da oni giri atmazsin değil mi nerede bu adamın gizli teknikleri aşuresi falan. Yazar siciyor sıvıyor böyle işte.
Haklısın :utaniyorum:

--------------------------------------------------

O silüetlere güç listesi olarak bakan varsa bilmiyorum yorumlarda da pek görmedim ama ben güç listesi olarak bakmıyorum.

Benim bakışıma göre Kaido, hayatı boyunca karşılaşıp gücünden etkilendiği kişileri görüyor orada. Şebek tayfasında da Kaido var bunla beraber yıllardır da denizlerde yine de ne bir amiral görmüş orada ne Garp ne Sengoku. Kaido'nun bu elemanları görmemesi onları sıfıra çekmiyor tabi ama etkileyiciliklerini azaltıyor.

---------------------------------------------------

Zoro, Kaido'yu kesmediyse o kanlar kimden akıyor Ateistler :artiz:

Garp savaşta var. Onu görmüş çünkü Tanrı Vadisinde. Baş sayfalarda Mihawk yok denmiş mesela, onun olmaması normal veya Dragon Teach gibilerin. Kaidoyla karsilasmamis pasif adam bunlar.
Orasına bende katılıyorum ama adam korsan değil sadece güç bakımından gördüğünü sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık