Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bobbin'in ben en az sağ kol seviyesi bekliyordum.Seride ilk güncele geldiğim zaman daha Big Mom ve tayfasını pek bilmiyorduk bende bu yüzden öyle bir fikir yürüttüm.
Bobbin ilk göründüğünde, ben de sağ kolun Bobbin olduğunu düşünmüştüm. Bunun hakkında teoriler de vardı. BM ile o muhabbetlerini gördükten sonra bu şekilde düşünmek çok da saçma değil.

Bunu bende isterdim. Tayfanın o güzel savaşlarını özledim. Birde Belhanda kim?
Galatasarayda bir oyuncu. Adamı destekleyen seven kadar adamdan nefret edeni var. Acaip vurdumduymaz biri tam luffy işte. Bazen bakıyorsun çok kral adam müthiş icraatler bazen de tam tersi bir kaşık suda boğulacak karakter

İşte özlediğim Kaido. Manyak herif nasıl da keyif alıyor sdlkfhdsklfhsldfkh tam bir ruh hastası. Keşke ejder moduna geçmeyeydin be kral. Çok uselessın orda. Bu arada gülerek karşılıyor pek etkilenmiş gibi değil. Ayıldı galiba dlsfjdşlsjf

Kaido ilk saldırı denemesinde ''gelecekte gördüğümdem daha hızlı'' falan deniyor. Onu Luffy mi Kaido mu diyor anlamadım lan. Kaido diyorsa büyük dert.

Law tayfada confirmed.

Kidid şu formu ne kadar dandik lan.

Sırf ''korsanlar kralı olmak için büyük adım'' geyiğini yapabilmek için Kaidoya vahiy olarak bilgi inmesine tav oldum. Nerden biliyon adamlarda yazıt var mı yok mu?

Tatlı bölüm genel olarak.

Niye la ben yıkık bir fan mıyım da diğer karakterlerin güçlenmesine üzüleyim. Sen en son 5 yıl önce savaştığını gördüğümüz Sabo ile sidik yarıştırmaya çalışmaya devam edebilirsin tabi ;)
Bu arada Sabo için ateş meyvesinin pastanın üstündeki vişne gibi olduğunu anlamamak için özel bir çaba gerekiyor. Zoro ateş kesmiş vaaay sabo öldü kral naptın.
Luffy diyor orda.Geleceği görmeme rağmen.gerçekten çok hızlı.

Bobbin ilk göründüğünde, ben de sağ kolun Bobbin olduğunu düşünmüştüm. Bunun hakkında teoriler de vardı. BM ile o muhabbetlerini gördükten sonra bu şekilde düşünmek çok da saçma değil.
Bobbin'nin sağ kol olduğu ile alakalı teoriler neden bilmiyorum ama bana şu resmi hatırlatıyor.

O zamanlar Yonkoların ne gibi göründüğü ve nasıl kişiler olduğu ile alakalı çok fazla spekülasyon dönüyordu ve bu resimde o dönemden kalma.Hatta bir sefer yabancı bir forumda dolaşırken Kaido'nun Aizen tarzında bir karakter olacağı söylentileri bile dönüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık