Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis Kaido, ''how high will your ceiling go'' dediğinde altta Oden, Shanks, Şebek onların üstünde WB ve Roger var. Bu çeviri doğruysa senin Garp'a geçmiş olsun diyebilir miyiz ne diyorsun :ehe:
Ne değişti anlamadım ki? Hala daha orada takıştığı kişiler üzerinden bir şablon oluştuğunu düşünüyorum.

Ayrıca sıralama olduğunu da düşünmüyorum yani senin bahsettiğin gibi en usttekileri diğerlerinden ayırdı şeklinde üste koydu değil de her birinin seviyesi yüksekti nereye kadar çıkacak diye merak etti diye yorumladım. Eğer ki Rocks da WB ve Roger'ın yanında olsaydı o zaman katılabilirdim hali hazırda Rocks'ı Oden ile bir tutacağını düşünmüyorum.

Ne değişti anlamadım ki? Hala daha orada takıştığı kişiler üzerinden bir şablon oluştuğunu düşünüyorum.

Ayrıca sıralama olduğunu da düşünmüyorum yani senin bahsettiğin gibi en usttekileri diğerlerinden ayırdı şeklinde üste koydu değil de her birinin seviyesi yüksekti nereye kadar çıkacak diye merak etti diye yorumladım. Eğer ki Rocks da WB ve Roger'ın yanında olsaydı o zaman katılabilirdim hali hazırda Rocks'ı Oden ile bir tutacağını düşünmüyorum.
Bu konuda Katılıyorum kaido korsan luffy korsan ilişki kurduğu karşılaştırğı kişiler korsan ki garpın ne işi olur orda güç kapışmasından bahsetmiyo sadece ki garpı bu zamana kadar çok kez önemli kişilerin ağzından duyduk oda bile garp denizcilerin en güçlüsü demişti sanırım burda okumuştum

Sen de bir şeylerin değişme ihtimali sıfır zaten xD Bakalım sınırın nereye varacak :ehe:

Sen Rocks'ı Oden ile bir tuttuğunu mu düşünüyon ciddi ciddi?
Bence orada kronolojik bir sıra var.Ayar yediği isimlerden.Soldan sağa.
En solda eski kaptanı Xebec sonra Roger ardından Wb arkasına Oden ve en sonda da Shanks.Mf savaşına gelmek isterken ayar verip engel oldu muhtemelen.Yenilgiye uğratmasa da tokatlayabileceği tehlikesini hissettirdi.

Sen Rocks'ı Oden ile bir tuttuğunu mu düşünüyon ciddi ciddi?
Şebek > Shanks > Oden bana olasılıklı geldi.

Rocks gençlik zamanlarında kapışıyor Roger ile muhtemelen Roger o zamanlar en güçlü halinde değildi. Yani Şebeğin en güçlü hallerindeki Roger ve WB'den altta olma ihtimali var. Söylenen söz önemli sınırın neresi olacak ve gördüğü karakterler oradaki 5li. Bu haliyle Garp'a iyi geçirmiş Oda diyebilirim.

Edit: Oku yanlış koymuşum @Yubashiri-sama düzelttim.

Resmi çeviri çıktı. Bazı notlar;

Kaido'nun anılarının canlandığı sahnede söylediği söz "Sınırın ne kadar yükseğe çıkacak?"
Oyun sahnesinde Luffy gelen saldırıdan ilk kim kaçarsa, onun ezik olduğunu söylüyor.
Zoro, Enma'nın gücünü biraz daha çok salmaktan bahsediyor.

Kalan kısımlarda önemli bir farklılık yok.
sınırın ne kadar yükseğe çıkacak derken sağdan sola güç sıralaması da yapmış
oden beyazbıyık shanks roger xebec

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık