Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben biraz tav oldum bizimkilere. Kaido bariz şekilde ''gelin'' demişken. Bulabildiklerini en iyi şansı fukara saldırılara harcadılar. He Kidi bilmiyorum ama, Law gama knife atabilirdi, Luffy janjanlı hakiyle devam edebilirdi. Fakat bu salaklar gayet normal saldırılarını attılar. Law için müthiş bir şanstı bir daha ne zaman bulcan gamma knife şansı e be sığır. Gitmiş üstüne kaya atıyor. Aferin lan sana. Bide 2 sn önce seni içten yok edecem diyordu. Troll müsün lan sen? Lan Luffy sen bu adama daha önce düz G4 denedin bir bok olmadı. Gelmiş gene aynı şeyi yapıyorsun. Senin kafana sıçayım.

Evet bu kadardı.

Ben biraz tav oldum bizimkilere. Kaido bariz şekilde ''gelin'' demişken. Bulabildiklerini en iyi şansı fukara saldırılara harcadılar. He Kidi bilmiyorum ama, Law gama knife atabilirdi, Luffy janjanlı hakiyle devam edebilirdi. Fakat bu salaklar gayet normal saldırılarını attılar. Law için müthiş bir şanstı bir daha ne zaman bulcan gamma knife şansı e be sığır. Gitmiş üstüne kaya atıyor. Aferin lan sana. Bide 2 sn önce seni içten yok edecem diyordu. Troll müsün lan sen? Lan Luffy sen bu adama daha önce düz G4 denedin bir bok olmadı. Gelmiş gene aynı şeyi yapıyorsun. Senin kafana sıçayım.

Evet bu kadardı.
İşe yaracağına emin olmadan kullanmaz Law gama knife'ı. Son kozu sayılır o. Dövüşün başında açık etmek istemeyebilir.

İşe yaracağına emin olmadan kullanmaz Law gama knife'ı. Son kozu sayılır o. Dövüşün başında açık etmek istemeyebilir.
İyi de bu çok değerli bir şanstı. Savaşa 1-0 önde başlayabilirlerdi Law sayesinde. O elindeki en kötü saldırıyı kullandı. Bari bölmeye falan çalış adam haki basmıyor anasını. Belki kolunu falan alırsın da gene bir avantaj elde edersin.

İyi de bu çok değerli bir şanstı. Savaşa 1-0 önde başlayabilirlerdi Law sayesinde. O elindeki en kötü saldırıyı kullandı. Bari bölmeye falan çalış adam haki basmıyor anasını. Belki kolunu falan alırsın da gene bir avantaj elde edersin.
Kaya fırlatması embesillik de diğer saldırılarının da pek işe yaracağını sanmıyorum ben. Doğru zamana saklıyor işte kendini. Oden'in yarası tekrar açıldığında o yaranın olduğu kısma bile çalışabilir yani.

Oroçi'nin atacağı backstabı gözardı etme:d
Orochi ölü kalsın lütfen. O tipine sıçtığımına daha fazla katlanamam.

Law değil de Kid şu an büyük hayal kırıklığı. Hani ya meyvesi çok boş beleş ya da bu kullanamıyor. Seksi kurukafa yapmaktan başka bir icraatı yok
Kid zaten hep böyle hurda item hurda çekem yapacaksa çöp diyeceğim kendisine. Daha iyi bişiler çıkar diye umuyorum. Mesela deniz taşı manyetizmadan etkileniyor mu acaba?

İşe yaramaz.Derisini aşamadan ne gamma çakabilirsin ne de bölebilirsin.Öyle kolay olsaydı Law çoktan denerdi.Açık arayacak muhtemelen zayıf anını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık