Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin öngördüğü halde tepki verememesini amazon lily arkında hebihimelerle savaşırkenki duruma benzetiyorum. Hepsinin öngörüsü luffyden iyi olmasına rağmen luffynin gear sekandosuna tepki verememişlerdi. Aynı durum burda da geçerli gibi, böylesine iyi bir öngörüye rağmen kaidonun saldırısına tepki veremeyişini buna bağlıyorum. Şimdiki gear fourth' un diğer gear fourth larla olan farkı iyi düzeyde gözlem ve armanent haki olduğunu zaten biliyoruz. Bu da şu demek olmalı bundan sonrası da var. Yani gear 5 e geçecek ya da haoshokunun iti köpeği ve hayvanları bayıltmaktan başka bir işe yarayacağını göreceğiz. Ama bu ihtimali hemen eliyorum çünkü haohokunun gerçek gücünü shanks le görürüz zira ilk defa onda görmüştük net olarak, wb ile gemideyken mürettebatın bi kısmını bayıltmıştı. İlk bölümlerdeki kolunu kaybettiğini saymadım. Belki o ana kadar başka yerde gördüysek de şuan hatırlamıyorum. Yani shanksle başladığını shanksle bitirir gibi hissediyorum. Tabiki shanks de böylesine bir gücün olduğunu biz görünce bizimki de kullanıcaktır. Sanki gear 5 e daha bi yakınım bunu da savaşırken kaidonun bir formundan görme olasılığı çok yüksek diye düşünüyorum. O formuna benzemeye çalışacak ve bu onun aynı zamanda meyve uyanışı modunda olması gibi bi durumu da beraberinde getirececek diye düşünüyorum. Advance armanent hakide halen istenilen düzeyde olmadığını düşünüyorum. O kollar normal renge dönecek ve bütün hakiyi ellerinin ucunda,avucunda,el ayanda biriktircen aga diyesim geliyo. Dövüş esnasındaki power up ları görmek için sabırsızlanıyorum. Bir de big momu gömenler olmuş ki bence dikkatle bakıldığında kadın dağa taşa ruh üflüyo. Bence bu kadının ve kaidonun meyvesi gerçekten overpowered. Denize ruh üflüyo dalganın üstünde gidiyo, buluta üflüyo uçuyo yıldırım atıyo ateşe üflüyo hepsinin yanında hakileri bide haoshokusu var. E daha ne olsun öve öve bitirilemeyin akainu var ya onu sıcak süt diye mideye indirir, hatta magmaya, ışığa , buza ruh üfler ondan sonra görün siz dünyanın halini . Karakter linlin arkında tamamen deflasyona uğradı yok pastaydı bilmem neydi derken tabiki luffy kardeşimize zorraki bi yol açıldı . Ama bu onun güçlerinin nekadar sınırsız olduğu gerçeğini değiştiremez. Sadece karakterin aklına yanardağa gidip magmaya ruh üflemek yada buzullara ruh üflemek gelmiyo yada hiçbir zaman bilemeyeceğimiz bi istisna var. Yani 4 elemente üfleyebilir ateş toprak su tahta gibi ??

Arkadaki mahşerin dört atlısı neden gülüyor.
Derin manalar taşıyan yerli-yersiz çıkarımlar.

A. Kaidoya gülüyorlar. Dünyanın en güçlü canavarı dünkü veletten küsküyü yedi diye sırıtıyorlar.
B. Kaido efsanelere duyduğu saygıdan onların en mutlu anlarını hafızasına kaydettmiş.
C. Kaidoya Ötelerden bir mesaj, çok bekleme yanımıza gel. Yakında ışığı göreceksin ona doğru topla gel.
D. Aile fotoğrafı çekerken peynir demişler. Shankusu oyun bozanlık yapan küçük kardeş pozu kesmiş.
E. Kaido onlar ölmedi cennetten beni izliyorlar.

Shanks neden gülmüyor.

A. Gülmemek için kendini zor tutmuş. Bıraksan patlayacak
B. Luffyin arkasındaki gölge adam pozu kesmiş.
C. Eseriyle övünen bir adamın vakur duruşu var.
Çünkü aralarında Tek hayatta olanı Shanks ve O dörtlü bir gülümsemeyle gitti bu diyardan.

Benim anladığım; Enma'yı dizginliyor ve bu savaşın gereği olarak ipini biraz gevşetmesi gerektiğini söylüyor. Enma bize en başta kendi başına bir iş yapan kılıç olarak tanıtıldı. Zoro ilk kullandığında da bu işi yaptı. Sonraki kullanımlarında ise Zoro onu artık kontrol altında tutuyordu ve Enma kafasına göre iş yapamıyordu. Şimdi biraz daha serbest bırakacak demek ki. Bakalım sonucu ne olacak?
Enmanın gücüne yavaş yavaş alışacak bak videodaki gibi düşün olayı xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık