Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidoyu denize ışınlasada olur
haki dediğimiz olay meyve güçlerini aşıyorsa o büyüye daha doğrusu o yeteneğe direnebiliyorlar mıdır yoksa korsanlar kralına da yapılabilir yani. Her meyve, herkese uygulanamıyor sanırım burda ya bir bug var yazarın üzerinde çok durmak istemediği yada gerçekten hakisini aşamadığı için o kullanıcıya işlemiyor yetenek.

Kaido ile doğrudan alakası olan kişiler olduğu için o resimlerin göründüğünü düşünüyorum. Tanrı vadisindeki savaşı göremediğimiz için kesin bir şey söylemek zor ama yalnızca krallık ile ilgili olsa teachin de görünmesi gerekirdi. Bu kişiler muhtemelen Kaido'nun dövüşüp ya da gücüne şahit olup güçlü olduklarını kabullendiği kişiler. Garpın olmaması bir bakıma tuhaf çünkü sadece Roger ile ikisini görüyoruz o alanda. Roger ın tek başına herkesi dağıtma düşüncesinin mantıksızlığını düşünürsek Garpın denizci olması ile alakalı olabilir diye düşünüyorum
sadece korsanları içeren bir durumdan dolayı o 5li gözüktü desek , ordaki sözüde benimle dövüşebilen diye genel bir söz.

Ancak bölümün genel teması korsan krallık (özellikle son sayfadaki sözler) olduğundan, korsanların en güçlüleri gözüktü diyip işin içinden çıksak daha iyi yoksa düşündükçe iyice karmaşıklaşıcak bir durum ?

Kaido açık yakaladığında vurabilse Luffy'e Oden'e olan şeyin aynısı olacağını hisseden bir ben miyim? Luffy'nin kafasını yumurta gibi kırabilirdi. Kaido'nun suratının şekli değişmiş, aynı Kaido sopayı da iki elle kavrıyor, bayağı sağlam çakacaktı. Law resmen cennetlik sevap işledi.
O zaman Law'ın room shambles hızı>Kaido'nun hızı diyebilir miyiz ?

sadece korsanları içeren bir durumdan dolayı o 5li gözüktü desek , ordaki sözüde benimle dövüşebilen diye genel bir söz.

Ancak bölümün genel teması korsan krallık (özellikle son sayfadaki sözler) olduğundan, korsanların en güçlüleri gözüktü diyip işin içinden çıksak daha iyi yoksa düşündükçe iyice karmaşıklaşıcak bir durum ?
Bu kişilerle dövüşmüş olsa bile kaido o zamana kıyasla bugün çok daha güçlüdür. Yani kaido ile gücünün zirvesinde dövüşmüş yalnızca shanks var diyebiliriz eğer dövüş olduysa. Sadece korsanları göstermiş olması muhtemel. Evet dediğine katılıyorum ama big mom işi bozuyor biraz

Bir de bu savaş kagelerin madara ile olan dövüşüne benziyor. Birbirini koruyarak dövüşecekler. Kilit adam da oradaki tsunadeye karşılık law. Sonları benzemez umarım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık